Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Lenovo Benzersiz Bir TWS Tasarımı Ortaya Koyuyor!

Lenovo Benzersiz Bir TWS Tasarımı Ortaya Koyuyor!

Lenovo'dan yeni güzellik...

-

Lenovo, bilgisayarlarıyla tanınıyor, ancak Çinli şirket akıllı telefonlar, ses cihazları, VR kulaklıklar ve daha fazlası gibi diğer tüketici elektroniği ürünlerini de üretiyor. Diğer büyük teknoloji şirketleri gibi, şirket patentler söz konusu olduğunda da ipi göğüslüyor. Şimdilerde, şirket tarafından uygulanan yeni bir tasarım patenti olan, yeni bir TWS çifti üzerinde çalışıyor.

Lenovo , Çin Halk Cumhuriyeti Devlet Fikri Mülkiyet Ofisinde yeni bir TWS çifti tasarımı için patent başvurusunda bulundu. Bu TWS tasarımı şimdiye kadar gördüğümüz diğerlerinden farklı. 

Ayrıca, tasarımın renkli renderlarından biri, kontroller için bir dokunmatik yüzey gibi görünen bir çiçek deseni ile beyaz ve pembe bir çerçeve içerisinde görülüyor. Bu yüzey, dokunma ve kaydırma hareketlerine dayalı hareketlerin bir kombinasyonu ile müzik çalmayı kontrol etmek için kullanılabiliyor.

Tomurcukların kenarlarının ucunda, içine yerleştirildiğinde kasadan şarj etmek için bir pogo pimi var. Kasa ayrıca, tomurcukları yanlardan şarj etmek için pimleri olan iki ayrı boşluğa sahip bir çiçeğe benziyor. Kasada pilini şarj etmek için bir USB C Tipi bağlantı noktası bulunuyor.

Bununla birlikte, Lenovo’nun böyle bir tasarımla TWS’yi başlatıp başlatmayacağı kesin değil çünkü şirketler bir dizi patent başvurusunda bulunuyorlar, ancak hepsi meyve vermiyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Amazon Prime Day Etkinliği Nedir? Türkiye’de Var mı?

Dünyanın en büyük e-ticaret devlerinden biri olan Amazon, ülkemizde de aktif bir şekilde kullanılabiliyor. Hatta çok kısa bir süre önce e-ticaret devinin...

Xiaomi Mi Air 2 Pro Kulaklıklar Yakında Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, geçen yıl Mi Air 2 gerçek kablosuz kulaklıklarını piyasaya sürdü. Şimdi ise şirket aynı modelin Pro versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

En iyi Disney Plus Star Wars Filmleri

Disney Plus artık dünyanın birçok yerinde yayın yapıyor. Oldukça fazla izleyici kitlesiyle dünyada yeni bir soluk uyandırıyor. Aynı zamanda bir Star Wars...

En İyi Android Tabletler 2020

2020 Yılındayız ve size bu yılın en iyi android tabletler listesini hazırladık. Geriye sadece ihtiyacınız olanı seçmek kalıyor.Samsung...

En İyi Video İzleme Siteleri – Eylül 2020

YouTube, hiç şüphesiz internet üzerinden çevrimiçi ücretsiz video akışı sağlayan en büyük video platformudur. Günlük olarak görüntülenen ve yorumlanan milyarlarca videoya ev...