Lenovo-Vibe-Z2-Pro-1

Lenovo Vibe Z2 günümüzde en çok tercih edilmekte olan cep telefonu modelleri arasında gelir. 8 MP değerine sahip ön kamera ile beraber etkin bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Kaliteli selfie çekimi için tercih edebileceğiniz bu ürün güçlü ve ileri teknoloji bir modeldir.

3 GB ram desteği ile beraber hızlı ve güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlayacak olan bu cep telefonu ile beraber eğlenceden kopmadan rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilecek ve 7,8 mm x 5,5 inç ekran boyutu ile beraber geniş bir görünüm elde etmek mümkündür. Çift sim kart değerleri ile beraber insanların tercih sebebi olarak görüldüğü android yazılımı ile beraber kitkat güncellemelerini rahat bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Lenovo Vibe Z2 ürününün 32 gb boyutunda dâhili hafızası sunulmakta lakin ekstra olarak hafıza kartı kullanımı mümkün olmamaktadır. Kapasitif bir ekran görünümüne sahip olan bu telefon 3G ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Lenovo Vibe Z2 ürününün arka kamerasının 13Mp olması kaliteli fotoğraf çekimleri için önem arz eder.  1280×720 px ekran çözünürlüğü ile beraber rahat bir şekilde görüntülü konuşmalar gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Çift hat desteği ile beraber insanlara sunulmuş olan Lenovo Vibe Z2 cep telefonu, 158 gram ağırlığında polifonik, monofonik ve mp3 zil sesleri ile beraber insanlara sunulmuş olan bir üründür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here