Artık geceleri de selfie çekebileceksiniz.
Bu cihaz sayesinde daha net öz çekimler yapabileceksiniz.

Tüm dünyanın bir anda etkisine kapıldığı selfie, yani Türk Dil Kurumu’nun deyişi ile öz çekim, bilindiği üzere ön kamera ile yapılmaktadır. Bununla beraber, bu çekim için kullanılan ön kamera, artık 5 mega pixel gibi basit bir kamera ile sınırlı kalmayacak. Bu durumda çekilen öz çekim, daha kaliteli olacaktır. Kimsenin bu durumda aklına gelmeyen bir teknolojik ürünü Lenovo, devreye sokuyor ve bu ürünün piyasaya verileceği açıklandı. Karanlık ortamlarda 5 mega pixel kamera ile çekilen bu öz çekimler, bir eksiklik yüzünden kaliteli olmamaktaydı. Konu ile ilgili üretilen ürün, bir flash yansıtma ürünü olup, çin merkezli bilişim firması olan Lenovo tarafından geliştirilmiştir.

Artık Çok Daha Net Selfieler Çekilebilecek

Bu durumda ürün, CES 2015 fuarında ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Akıllı cihaz kullanıcıları, çok girişli kulaklık girişine takabilecekleri bu teknoloji harikası ürün sayesinde bir ön flasha da sahip olacaklar. VibeXtensionSelfie Flash adı verilen ürün, sadece Lenovo marka akıllı cihazlar için değil, diğer tüm çok girişli kulaklık girişine sahip olan akıllı cihaz ve telefonlarda kullanılabiliyor olması ise en dikkat çekici yanı ve kullanıcıların yüzünü de çok güldürecek olan özelliğidir.

29 dolarlık bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan bu cihaz sayesinde artık geceleri de en az arka kamera kadar net öz çekimler yapılabilecek. Bu konuda yapılan deneylerde oldukça fala başarılı olunduğu da açıklanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here