LG G4
LG G4 akıllı telefonlarının tanıtımında farklı bir yol izlenecek.

Akıllı telefon kullanıcılarına önemli bir kampanya sunana ve yeni çıkaracağı LG G4 adlı telefon modelinin tanıtımını bu haber doğrultusunda yapacağını açıklayan LG, kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. LG Türkiye adlı Facebook hesabından yapılacak olan başvurularla siz de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

LG’den Etkili Olacak Tanıtım Hamlesi

LG G4
LG, yeni çıkaracağı telefonun tanıtımında başka bir yol izleyecek

LG tarafından yapılan açıklamalar dahilinde 15 ülkeye yeni çıkacak olan LG G4 telefonu 4000 gibi bir sayı belirleyerek; dağıtıma sunacağı açıklandı. Dağıtılan LG G4 modelleri hakkında gerekli tanıtımının da telefona sahip olanlar tarafından yapılması şartı konuyor.

Nisan ayı sonunda piyasaya çıkacak olan LG G4 akıllı telefonu hakkında yeterli bir tanıtım yapacağa benzeyen LG G4; bu tutumuyla da ilgi çekmeyi başardı. Türkiye’nin yanı sıra Güney Kore, Endonezya, Singapur, ABD, Çin, Hindistan, Brezilya, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Japonya ve Hong Kong ülkelerinin de bu reklam kampanyasında dahil olduğunu ve LG G4 kapsamında test ürününe sahip olabilme şansları bulunuyor.

Herhangi bir ücret talep edilmeden kullanıcılara sunulacak oaln LG G4’ün test sürümü, bu aşamada kullanıcıların her fonksiyonunu kullanmasını ve sosyal medya üzerinden geri bildirim sağlaması için temin edilecek. Bu işlemin sonucunda çeşitli hediyeler de verecek olan LG G4, hangi armağanları kullanıcılara sağlayacağı noktasında bir detaydan söz etmedi. Belki de LG G4 modeli hediyenin kendisi olacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here