LG’nin akıllı saati G Watch’ın piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu. Şirket akıllı saati Haziran ayı gibi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

 

LG’nin akıllı saati G Watch’ın ne zaman piyasaya çıkacağı kullanıcılar tarafından sıkça soruluyordu, Şirketin Facebook hesabında yapılan açıklamaya göre G Watch Haziran ayı içerisinde Avrupa’da satışa çıkacak.
Android Wear sistemini kullanacak ilk akıllı saat olması beklenen cihaz hakkında bilinenler ne yazık ki hala sınırlı. G Watch’ın tanıtımını henüz yapmayan şirket, cihazın toza ve suya dayanıklı olacağı, hiç kapanmayan bir ekrana sahip olacağı ve 2 renk seçeneği ile geleceği haricinde hiç bir bilgiyi kullanıcılarıyla paylaşmadı.

 

199 Euro’da satılacak

Cihazın fiyatını da açıklayan koreli teknoloji devi LG,  akıllı saatin 199 Euro’ya satılacağını açıkladı. Bu fiyat Avrupa satış fiyatı olduğundan ülkemizde ne kadara satılacağı merak konusu. Her teknolojik üründe olduğu gibi bu ürüne de vergiler bindirilip fiyatı üst düzey bir akıllı telefona yaklaşırsa sakın şaşırmayın.

Linux'daki Açık Android'li Cihazları Ele Geçirtiyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here