LG G3 ne zaman geliyor?

Piyasanın en çok beklenen cihazlarından birisi olan ve LG’nin son performans canavarı olacak olan LG G3 için internet ortamında bir çok yeni söylenti ortaya çıkıyor. Bunlardan birisi de LG G3’ün T-Mobile kullanıcıları için 16 Temmuzda gelebilir söylentisi.

LG G3 uzun bir zamandır kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenirken gelen söylenti ile cihazın 16 Temmuzda T-Mobile kullanıcılarına satışa çıkacağı yönünde haberler ulaştı. Söylentinin kaynağının aynı olması diğer bir noktaya daha ister istemez dikkat topluyor.  Eğer 16 Temmuz da gerçekten de LG G3 T-Mobile kullanıcıları için çıkarsa aynı zamanda Sony Xperia T2 Ultra da 23 Eylül tarihinde satışa çıkacak.

Elbette bu iki merakla beklenen teknoloji canavarının tüketicilerin eline geçmesi ile ilgili şuan çokta net resmi kaynakları bulunmuyor. Fakat sağlam söylentiler arasından olaya yaklaştığımızda LG G3’ün artık kullanıcıların eline geçecek olması oldukça realist duruyor. Peki, siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz, sizce de LG G3’ün artık piyasa açılma zamanı gelmedi mi?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.