LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı
16-07-2014
50
0

LG G3 S’den kullanım kılavuzu sızıntısı

LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi LG G3 zaten çıkışını yaptı. Fakat kullanıcıları sadece bununla da yetinmiyor ve kısa zaman içerisinde LG G3’ün mini modeli olması beklenen G3 S’in çıkacağını biliyor ve bekliyordu. Henüz resmi bir açıklama LG G3 S kanadından gelmiyor olmasına karşın bir kullanıcı tarafından G3 S’in kullanıcı kılavuzu sızdırıldı. Kullanım kılavuzu incelendiğinde D772v operatör numarasına sahip olduğu yani bir Vodafone versiyonu olduğu anlaşılabiliyordu.

Her ne kadar genel hatları hakkında bilgi verse de LG G3 S’in ullanım klavuzu tam olarak donanımsal özellikler hakkında net bir bilgiye yer vermiyor. LG G3 S’in dedikodularına göre 5 inç ekranı olacağını ve 720 X 1280 piksel çözünürlüğe sahip olacağını biliyoruz. LG G3 S ayrıca Snapdragon 400 işlemciyi kullanacak ve beklendiği gibi muhtemelen 2 GB Ram ile 8 MP ön kameraya sahip olacak. Dahili depolama seçeneğinin ise 16 GB olması bekleniyor.

LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı LG G3 S’in kendisinden önce kullanım klavuzu sızdırıldı

 

Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.