LG G3 S modellerinde Lollipop dönemi başlıyor

LG, akıllı telefonlarının güncellenmesi konusunda en hızlı davranan teknoloji firması olarak gösteriliyor. LG G3 S konusunda da aynı tavrını gösteren firma; Android 5.0.2 güncellemesini akıllı telefona dahil etti. LG G3 Mini olarak da bilinen akıllı telefon modelinin bu sayede performansında artış görülebilmesi de mümkün hale gelecek.

LG, Akıllı Telefon Güncellemelerini Önemsiyor

LG G3 S Android Lollipop ile tanışacak
Yakın zaman içerisinde ilk olarak orta seviyede yer alan akıllı telefon modeli L90’ı Android Lollipop ile tanıştıran LG; bu anlamda hız kesmeden ilerlediğini göstermeye devam ediyor. Bu modelin arkasından LG G3 Mini adlı modeli için de Android Lollipop güncellemesi yayınladı.

Türkiye’de LG G3 Beat adıyla bilinen akıllı telefon modeli hakkındaki güncelleme haberi Macaristan kaynaklı olarak duyuruldu. Verilen habere göre LG G3 S akıllı telefon modelinin Android Lollipop modeli tüm Avrupa ülkelerini kapsayacak bir biçimde kendini göstermeye başladı. Ülkemizde kullanıma sunulan LG G3 S akıllı telefon modeline de söz konusu güncellemenin yakın bir zaman içerisinde gelmesi bekleniyor.
Sadece Android Lollipop hakkında bilgi verilen yeni güncelleme hakkında diğer detaylara yer verilmezken; bu aşamada diğer güncellenen özelliklerin de zaman içerisinde kendisini göstereceği tahmin ediliyor. Bu tür bir güncellemenin LG G3 S akıllı telefonuna olumlu özellikler sağlayacağı kesin. Yalnız bu özellikler hakkında fikir sahibi olmak isteyen binlerce akıllı telefon kullanıcısı da bulunuyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here