LG-G4-Rumors

Akıllı telefon sektörü her geçen gün çıkan yeni bir model ile genişlemeyi devam ettirmektedir. Fiyatlarda ki artış da çıkan her yeni üst segment akıllı telefon modeli ile artmaktadır. 2500, 3000 TL fiyatını gören telefonların sektörde olduğunu bilmekteyiz. Bir akıllı telefona bu kadar para verip vermek tartışılacak bir konu iken, çıkan her yeni telefon ile fiyat artışı devam etmektedir. Akıllı telefon üreticileri bu stratejiyi nereye kadar sürdürebilecekler, kullanıcılar nasıl bir alaka göstererek bu fiyat artışının sürdürülmesini sağlayacak mı büyük merak konusudur.

Bilindiği üzere 2015 yılında birçok akıllı telefon tanıtımı gerçekleştirildi. Bunlardan bir tanesi de Samsung’un Galaxy S6 modelidir. Bu model dışında 2015 yılında tanıtımı yapılmayan ancak 28 Nisan günü yapılacak olan LG G4‘te akıllı telefon sektörüne girmeye hazırlanmaktadır.

Önemli bir ekonomi mecrası tarafından öne sürülen iddiaya göre Güney Kore de LG G4‘ün Samsung’un amiral gemisi olan Galaxy S6’dan daha pahalı olacak. Rapora göre LG G4, Samsung Galaxy S6 edge ile Galaxy S6 arasında bir fiyata sahip olacak ve bu değer de yaklaşık olarak 795 ile 910 dolar arasına tekabül etmektedir. Fiyatın henüz kesinleşmediğini belirtelim ve 32 GB’lık Galaxy S6 modelinin üstünde olabileceği yönünde iddialar bulunduğunu tekrar söyleyelim. Bu iddialarda ki LG G4 fiyatının Güney Kore için geçerli olduğu söylense de diğer ülkelere de yansıyacağı tahmin edilmekte olup, 28 Nisan günü her şey ayrıntıları ile netlik kazanacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.