Ana SayfaTeknoloji HaberleriLG G4c özellikleri ortaya çıktı!

LG G4c özellikleri ortaya çıktı!

-

Çıkarttığı akıllı telefon modelleri olan G2 ve G3’ler ile kullanıcıların ilgi odağı olmayı başaran firma LG, çok kısa bir zaman önce yeni amiral gemisi olan LG G4‘ü tanıtmıştı. Şimdi iseLG 4c modelinden görüntüler ve özellikleri ortaya çıkarak, LG’nin akıllı telefon sektörüne ki sıkı çalışmasının sürdürdüğü anlaşılmaktadır. LG G4’e göre daha düşük özellikleri olacak ve dolayısı ile daha düşük fiyata satışa çıkacağı söylenen LG G4c için firma bir açıklama yapmamış durumda. Ancak 0815 isimli olan bir Alman perakendeci, H525N model numarası ile LG G4c‘yi listelemiş ve hatta fiyatını da belirlenmiş. 297,5 Euro olarak belirlenen bu modelin Türkiye fiyatı ile 920 TL civarında olması beklenmektedir.

Tasarım hatları LG G4 ile aynı olan LG G4c, 5 inç boyutunda IPS LCD ekrana sahiptir. İşletim sistemi Android 5.0 Lollipop olacak olan cihaz, 1.2 GHz hızında çalışmakta olan 4 çekirdekli bir işlemci ile gelecek. Muhtemelen bu işlemci Qualcomm olur diye tahmin ediyoruz. Kamera özelliklerine bakacak olursak, ana kamerası 8 ve ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğündedir.

Depolama alanı ise 8 GB olacak model, bu hafızayı microSD kart ile artırma imkânına sahiptir. 1 GB RAM ve 2540 mAh değerinde ki bataryası ile kullanıcılardan nasıl bir ilgi görür oldukça merak edilen LG G4c, LG tarafından ne zaman tanıtılır ve nasıl bir fiyata sahip olur kesin bir bilgi bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda firma tarafından bu model hakkında da bir açıklamada bulunulması beklenmektedir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here