LG-G4-Rumors

Akıllı telefon sektörünün iddialı ürünleri her geçen gün tanıtılmaya, kullanıcıya sunulmaya devam etmektedir. 2015 yılında tanıtılan bir çok yeni akıllı telefon modeli bulunmaktadır. Bunlara bir yenisi olarak da çok yakın zamanda LG G eklenecektir. Güney Koreli teknoloji devi olan firma LG, G2 ve G3 gibi modelleri ile yakaladığı başarıyı G4 ile sürdürmeye devam ederek 28 Nisan günü ürününün tanıtımını gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Her geçen gün yeni amiral gemi model olacak LG G4 hakkında bilgiler gelmeye devam ederken, cihazın fiyatı da oldukça merak edilenler arasında yerini almıştı. LG G4’ün son derece gelişmiş bir kameraya sahip olması beklenirken, firma tarafından bu özelliği destekleyici nitelikte kamerasını tanıtan videolar yayınlanmıştır.

Sızan önemli bilgilerden sonra en önemli bilgi olarak nitelendirilebilecek yani LG G4‘ün satış fiyatı da sızmış durumda. Avrupa satış fiyatı sızan bilgilere göre LG G4 Almanya’da 678 Euro’dan satışa girecek. LG G4 deri modeli ise 730 Euro’dan satışa girecektir. Ülkemizde bu fiyatın, fiyatı etkileyici tüm faktörler ele alınarak tahminini yürütürsek Galaxy S6 ile aynı bir fiyata sahip olacağını söyleyebilmemiz mümkündür.

Ancak şunu belirtmeliyiz ki Türkiye için kesin bir fiyat söz konusu değildir. Türkiye için iki yıldır agresif bir fiyat politikasını yürüten Güney Kore teknoloji devi olan LG, kar oranını düşük tutup bazı vergi oranlarını da dikkate almayarak, piyasaya sıkı bir giriş yapabilir. Bakalım LG G4, Türkiye’de nasıl bir fiyat ile kullanıcı ile buluşacak?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.