LG G4 akıllı telefon modelleri satışa sunuldu.

Gündemde sık sık yer edinen LG G4 modelinin piyasaya sürülme aşamasında giderek yaklaşıyoruz. Sürekli olarak haberlerde yer edinmeyi başaran LG’nin amiral gemisi hakkında daha çok kampanyaları konusunda haber yaparak; bu şekilde etkili bir tanıtımın yapması; akıllı telefon meraklılarını ister istemez cezbeden bir sonuç olarak değerlendirilmeye alınabiliyor.

LG G4 Piyasayı Tam Anlamıyla Cezbedecek

LG G4'ün Türkiye fiyatı belirlendi
LG’nin son bombası olan LG G4 akıllı telefon modeli, birden fazla fiyat seçeneği ile Türk kullanıcılarıyla buluşma noktasında kendini gösterecek. Daha çok dahili hafıza konusunda fiyat farklılıkları gözlemlenirken; şu şekilde detaylandırılarak fiyatlarının belirlenmesi ilgi çekiyor.
Teknik özellikleri ile ön planda kalacak olan LG G4 akıllı telefon modelleri, Türkiye’de de fiyat aralığı belirlenmiş olup; bu noktada bir çok kullanıcının ilgisini çekecek noktada yer edinmeye başlayacaktır. Deri tasarımları ile de ilgi çekecek olan LG’nin amiral gemisi, 2.399 TL olarak belirlenmiş fiyatı ile kendini göstermeye başlamış. Bu noktada yeterli sonuçların gündeme gelmesiyle beraber; bu aşamada önemli bir yerde bulunmasına da kesin gözüyle bakılmaya başlanmıştır.

Şimdilik sadece deri kılıf tasarımı ile gündeme gelen LG G4’ün plastik tasarımı hakkında herhangi bir fiyat detayı verilmemiştir. Yalnız tahminler doğrultusunda 2.099 TL gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacağını tahmin etmekte ve bu aşamada kendini göstereceğini düşünmekteyiz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.