LG’nin ana vatanı olan Güney Koreli web sitesinin paylaşmış olduğu rapora göre LG G6’nın iki önemli detayı daha görüldü.
Akıllı telefon pazarında son telefonu olan Lg G5 ile beklentileri yakalayamayan LG, daha başarılı olabilmek için yeni bir cihaza imza atıyor. LG mobil depratmanında büyük değişikliğe gitmişti.

LG’nin yeni mobil ekipleri ile beraber LG G6‘da sunması beklenilen yenilikler üzerinde yeni detaylar gelmeye başladı. Güney Koreli ChosunBiz isimli web sitesinin paylaşmış olduğu rapora göre LG G6kavisli ekran ve kablosuz şarj desteğiyle birlikte geliyor.

lg-g6-2

Nasıl Kullanılacağı Belli Değil!

Bilmemiz gerekiyor ki LG G6 geleceği zaman kavisli ekran ve kablosuz olarak şarj edilme özelliklerinin cihaz üzerinde nasıl kullanılacakları hakkında bir bilgi henüz gelmiş değil. Örnek verecek olursak LG, kavisli yapıyı Samsung‘un edge ekranında kullanabileceği gibi isterse G Flex serisinde olduğu gibi elde tutacak şekilde de kullanabilir.

Yavaş yavaş detayların gelmesi ile beraber LG G6‘yı yüksek bir ihtimalle 2017’nin şubat ayı içerisinde Barselona‘da düzenlenmesi beklenilen Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtması düşünülüyor.

lg-g6

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here