Ana Sayfa Akıllı Telefon LG G6’nın En Net Görüntüsü Sızdı!

LG G6’nın En Net Görüntüsü Sızdı!

0

Yakında çıkacak olan Samsung Galaxy S8‘i bir kılıf içinde gördük. Bu nedenle, en büyük rakiplerinden birinin aynı muameleyi görmesi şaşırtıcı değil. LG G6, 26 Şubat’ta yapılması planlanan bir etkinlikle Galaxy S8‘den önce satışa çıkacak.

LG’nin cihazı ayrıca Samsung’un en yeni ve en büyüğünden daha önce piyasaya çıkabilir, bu yüzden bu günlerde G6 hakkında daha fazla sızıntı beklemek durumunda kalacağız. Yinede S8 açıkça daha hevesle beklenen bir telefon.

Yukarıda görebileceğiniz görüntüler, kılıf üreticisi Ghostek‘ten geliyor ve yaklaşmakta olan bir ürün yani LG G6 akıllı telefon modelini gösteriyorlar. Neyse ki, bu, ilk kılıf görselleri olduğu halde, akıllı telefonun kendisinin bir kaç görüntüsünü de yakalarız demektir.

İkinci resimden, G6’nın oldukça ince olacağını ve herhangi bir çılgınca kamera çıkıntısının olmadığını keşfettik. Bununla birlikte, çift kamera düzenlemesi ve altındaki parmak izi tarayıcı söz konusu olduğunda, sırtın tasarımı LG yapımı öncekilerle aynı çizgidedir.

G6 ile LG modüler rüyalarından vazgeçip 5.7 inçlik 2880×1440 piksel dokunmatik ekranlı bir metal ve cam akıllı telefon sunarken muhtemelen su geçirmez olacaktır. Spesifikasyonlar gelince, Snapdragon 835‘i orada en az 4GB RAM yardımı ile görmeyi umuyoruz.

Bu tür sızıntılarla her zamanki gibi, burada gösterilenler, LG G6‘yı duyuruncaya kadar doğrulanamıyor ve biz hala bir aydan fazla bekliyoruz. Bunun en azından kabaca da olsa, akıllı telefonun neye benzeyeceği konusunda iyi bir görüntü olduğunu düşünüyoruz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version