Ana Sayfa Akıllı Telefon LG G7 ThinQ Tasarımını Ortaya Çıkaran En Net Görsel Geldi

LG G7 ThinQ Tasarımını Ortaya Çıkaran En Net Görsel Geldi

LG'nin yeni akıllı telefon modeli olacak olan LG G7 ThinQ için yeni görseller yayınlandı. LG G7 ThinQ tasarımı konusunda nasıl detaylara veriliyor? Görsellerde dikkat çeken detaylar neler?

-

LG, akıllı telefon dünyasında yeniden varın diyeceği amiral gemisi modelini tanıtmak için gün sayıyor. Markanın yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını, 2 Mayıs tarihinde yapacağı ve bu modelin akıllı telefonun, yapay zeka ile güçlendirilmiş bir şekli olacağından söz ediliyor. Hem G6 hatasından sonra gelecek devam serisi olması hem de baştan beridir beklentileri bu kadar yüksek olması, LG G7 ThinQ hakkında sürekli yeni iddiaları da gündeme getirdi. Son olarak telefonların tasarımını ortaya koyan bir görsel yayınlandı. Görselle beraber birçok detayı da öğrenme fırsatı bulmuş olduk.

LG G7 ThinQ Ekran Yüzeyiyle Dikkat Çekecek

Yeni yayınlanan görsellere bakacak olursak, LG G7 ThinQ akıllı telefonlarının ekran kısmı çok geniş bir kullanım alanı sunacak. Görselde çerçeve ile bütünleşik ince bir çentik alanı görülüyor ancak bu alıştığımız tasarımdan biraz daha farklı bir yapıyla dikkat çekiyor.

Bunun dışında alt kısımda ise neredeyse sıfırlanmış olan bir çerçeve alanı görüyoruz. Sadece biraz daha geniş bir yüzey kullanımı yapılması adına, alt kısımda sunulan çerçeve alanının inceltildiğini düşünüyoruz. Bu detaylarla beraber tasarımının oldukça başarılı olacağını söyleyebileceğimiz LG G7 ThinQ akıllı telefonlarının, sistem özellikleri kısmında da fark oluşturması bekleniyor.

LG G7 ThinQ

6 inçlik bir ekran kullanacak olan telefon, 1440 X 2880 piksel çözünürlük değerine sahip olacak ve 18:9 ekran formatına geçiş yapılacak. Bu özellik detaylarının yanı sıra, amiral gemisi işlemci modeli olan Snapdragon 845 işlemcilerini ve 6 GB RAM bellek miktarını bekliyoruz. Yine önemli detaylar arasında gösterebileceğimi kamera kısmında da yapay zeka ile güçlendirilmiş 16 MP çift arka kameranın kullanılacağı ve bu kameraların f/1.5 diyafram açıklığında olacağı bilgisi var.

Açıkçası bu değerlerle beraber V30 modelini geride bırakacak bir kamera performansı beklentisi oluştu. Tüm bunlar ve net tasarım detayları için ise çok beklemek gerekmeyecek. Öyle ki LG G7 ThinQ akıllı telefonları, herhangi bir değişiklik olmazsa 2 Mayıs günü tanıtıma çıkacak. Yeni modellerle ilgili detaylar gelmeye devam ettikçe sitemizden paylaşacağız. Şimdilik bilgilerimiz bunlar ile sınırlı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here