LG G8 ThinQ

Yeni seri akıllı telefon modelleri arasında iddialı bir seri olarak kendisini göstermeyi başaran LG G7 ThinQ akıllı telefonları bir dönemin değişmesini sağladı. Öyle ki yeni seri akıllı telefonların LG için tam anlamıyla geri dönüş olduğunu gördük. LG G6 modelinde yaşanan sorunlar ve işlemci modellerinin eski nesil olarak kullanılması markanın satışlarda bir hayli geri planda kalmasına neden olmuştu. Bu durumla beraber LG’nin satışlarının geri planda kaldığını ve zarar ettiğini de gördük. Akıllı telefon bölümünde ciddi oranda zarar açıklaması yaptığını gördüğümüz markanın son seri ile bu sorunların üstesinden geldiğini gördük. Tüm bunların ardından şimdi ise LG G8 ThinQ akıllı telefonları için hazırlıklar başladı.

LG G8 ThinQ Nasıl Bir Model Olacak?

LG G7 akıllı telefonlarında başarılı bir grafik çizen markanın şimdiden LG G8 ThinQ hazırlıklarına başladığı da belirtildi. Yeni akıllı telefon modeli için ortaya çıkan ilk detay ise ekran sistemleri oldu. Yeni akıllı telefonun LCD panel kullanımı yapacağı ve bu modelin çözünürlük kısmında ise 4K değerinde bir çözünürlük sunacağı bilgisi var. Ekran çözünürlük değerinin 4K seviyesine çıkarılmış olması ise LG’nin bu konuda bir hayli öne çıkmasını sağlayacak.

LG G8 ThinQ

Zaten G7 akıllı telefonlarında kullanılan ekranların bu konuda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu görmüştük. Şimdi aynı durumun LG G8 ThinQ akıllı telefonlarında da karşımıza çıkması hatta yeni modelde 4K çözünürlük değeriyle beraber daha iyi sonuçlar elde edilmesi bekleniyor. LG’nin yeni akıllı telefon modelinde 4K çözünürlük sunulmasının en önemli artısının ise sanal gerçeklik teknolojisinin desteğinin geliştirilmesi olacak.

Hem özel yazılımlar hem de 4K çözünürlük değeriyle beraber LG G8 ThinQ çok daha başarılı bir uyum sunacak. Şimdilik ortaya çıkan detaylar bu şekilde. Yeni detaylarında zamanla ortaya çıkması ve LG V40 modelinden sonra daha net bilgilerin elde edileceği düşünülüyor. V40 modeli için ve bir sonraki amiral gemisi modeli olacak olan G8 akıllı telefonları için detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here