Ana Sayfa Akıllı Telefon LG K52 Bazı Özellikleri ve Tasarımı Belli Oldu

LG K52 Bazı Özellikleri ve Tasarımı Belli Oldu

LG K52 isimli bir telefon daha geliyor. Daha uygun fiyatlı ama tasarımı da yenilenmiş olan bir akıllı telefon için her şey hazır.

-

LG’nin Eylül ayı içerisinde yaşayacağı dönüşüm markanın geri dönüşü olabilir. Çünkü tanıtılan akıllı telefonlar iddialı olmaya başladı. Standart telefonları geçtik, benzersiz modeller görmeye başladık. Daha dün T şeklinde yeni bir katlanabilir akıllı telefon duyurusu yapıldı ve tanıtım tarihi açıklandı. Şimdi LG K52 isimli yeni bir telefon daha sızdı.

LG K52 Modelinin Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni telefon, tasarım açısından yeni bir model olarak gelmiş olacak. LG tasarım konusunda zamanında çok sıkıntı yaşamış olan bir marka. Bu nedenle yeni akıllı telefonların tasarımları, biraz daha modaya uygun bir şekilde hazırlanıyor gibi gözüküyor.

Modaya uygun tasarım dediğimizde hemen anladığınızı umut ediyorum çünkü cepkoliği takip ediyorsunuz. :) Telefonun ön kısmında çok sık tercih edilen ve Samsung’un adeta ana tasarımı gibi gördüğü ekran üzerinde kamera var.

LG K52

Diğer modellerden farkı ne derseniz kamera solda değil de ortada konumlandırılmış. Ekrana gömülü kamera sisteminin geleceği akıllı telefonun, arka kısmındaki tasarımda aynı. Dikdörtgen bir kamera alanı ve bu kamera alanının içerisinde 4 farklı kamera.

Hem arka hem de ön kısmında tanıdığımız bir telefon tasarımı olan LG K52, iki farklı renk kullanacak. Birinci renk seçeneği parlak lacivert renk seçeneği ikinci renk seçeneği ise mavi renk seçeneği olacak.

İlginizi Çekebilir: Realme X7 ve Realme X7 Pro Tanıtıldı, Fiyatı ve Özellikleri

LG K52 Özellikleri Belli mi?

Telefonun sadece bazı özelliklerinin sızdığını söyledik. Gerçekten de öyle bazı özellikler sızdı ve sızan bilgiler çok kısıtlı. Teknik konuda ilk sızan bilgi telefonun 4 arka kameradan güç alacağı oldu. 4 arka kamera kesin gözüküyor ama kamera özellikleri konusunda biz de bilgi sahibi değiliz. Bir ihtimal konuşulan 64 MP değerinde ana arka kameranın kullanılacağı.

Fakat dediğimiz gibi bu bilgi konusunda kesin bir kanı yok. İkinci teknik bilgi telefonun işletim sistemi hakkında. Telefonun işletim sisteminin Android 10 tabanlı LG UX işletim sistemi olacağı ortaya çıktı.

LG UX arayüzünün ne kadar başarılı olacağı ya da nasıl artılar kazandıracağı konusunda LG K52 tanıtımını beklemek en iyisi ama özelleştirilmiş bir arayüzün gücü her zaman daha iyi oluyor.

LG K52

Parmak izi sensörlerini de telefonun hemen yanına taşıyacak olan LG, fiziksel parmak izi kullanmaya devam edecek. Ekran altında parmak izi yok ve ekran için beklenti 6.5 inç LCD panelin gelmesi yönünde.

İşlemci kısmında MediaTek üzerinden yürüneceğini düşündüğümüz akıllı telefonun orta ve giriş ile orta arasında bir akıllı telefon olacağı söyleniyor. İşlemci için beklenen MediaTek P35 modeli.

İlginizi Çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold 2 Ön Siparişe Hazırlanıyor!

Fiyatı düşük bir model olacağı söylenen yeni akıllı telefonların tanıtım tarihini LG açıklayacak. Bu ay sonuna kadar tanıtım yapılmayacak olsa bile bu ayın sonuna kadar tanıtım tarihinin açıklanması olası.

Güney Koreli teknoloji devinin bu telefonu da Güney Kore’de satması durumu oluşabilir. Hep ihtimaller üzerine konuştuk ama şimdilik sınırlı bilgiler var. Bilgi geldiği gibi biz de paylaşım yapacağız.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

WeChat ve TikTok Yasağı Kaldırıldı – Trump TikTok Anlaşmasını Onayladı!

WeChat ve TikTok, ABD Ticaret Bakanlığı'nın yasağından son anda kurtuldu. Yasağın Pazar günü yürürlüğe girmesi gerekiyordu, ancak ABD Sulh Hakimi Laurel Beeler,...

Realme C17 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Realme, Asya Pasifik'te büyük bir gün geçiriyor. Narzo 20 ailesinin yanı sıra, uzun zamandır beklenen bir telefon daha tanıtıldı. Realme C17 olarak...

Realme Narzo 20 Pro Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Realme'nin Narzo serisi Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Akıllı telefon serisine şimdi üç yeni model daha eklendi. Realme, Narzo 20A, Narzo 20 ve...

Realme Narzo 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Realme'nin Narzo serisi Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Akıllı telefon serisine şimdi üç yeni model daha eklendi. Realme, Narzo 20A, Narzo 20 ve...

Realme Narzo 20A Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Realme'nin Narzo serisi Mayıs ayında piyasaya sürülmüştü. Akıllı telefon serisine şimdi üç yeni model daha eklendi. Realme, Narzo 20A, Narzo 20 ve...