LG Stylo 4

LG akıllı telefon dünyasında yeniden atağa geçti. İlk olarak G7 modellerinin tanıtımı yapıldı. G7 akıllı telefonlarında istenenin elde edildiğini düşünüyoruz ve ilk yorumlar oldukça başarılı olarak değerlendirildi. G7 akıllı telefonlarından sonra yeniden bir oluşumun içerisine giren markanın bir yandan da yeni amiral gemisi akıllı telefonları için çalışmalara başladığını ekleyelim. Hızla yeni akıllı telefon üretmeye devam eden markanın bir sonraki modelinin ise amiral gemisi modeli değil, giriş seviyesi akıllı telefon modeli olacak olan LG Stylo 4 akıllı telefonları olması bekleniyor. Merakla beklenen yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda da yeni detaylar şimdiden ortaya çıkmış oldu.

LG Stylo 4 Özellikleri Neler Olacak?

Uygun fiyatlı ve akıllı kalem destekli bir model olması beklenen yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda da çok önemli detaylar söz konusu. Bu noktada LG Stylo 4 akıllı telefonlarının uygun fiyatlı seriler olan Snapdragon 450 işlemcilerini kullanacağından söz ediliyor. 1.8 GHz hızında çalışan işlemcilerin giriş ve orta segment arasında değerler sunduğunu görmek mümkün olacak.

Bunun dışında 2 GB RAM bellek miktarının kullanılacağı konusunda da bilgiler var. Ekran kısmında ise 6.2 inçlik geniş bir panel kullanılacağından söz ediliyor. Ayrıca ekran teknolojisi kısmında ise TFT ekranı kullanılacağı ve yine FullVision teknolojisinin kullanılacağından da söz ediliyor.

LG Stylo 4

32 GB depolama alanına sahip olacağından söz edilen LG Stylo 4 akıllı telefonların kamera kısmında da yeniliklerle geleceğinden söz ediliyor. 13 MP değerine arka kamera kullanacağı beklenen akıllı telefonların ön kısmında ise 5 MP değerinde standart bir kameraya yer verilecek.

Yapay zeka artısı ve portre modu gibi artıları olacağından da söz edilen yeni seri akıllı telefonların 3300 mAh batarya değerinin olması, Android Oreo işletim sistemi kullanması ve akıllı kalem desteğinin bulunması bekleniyor. LG Stylo 4 modellerinin tüm bu özelliklerle beraber ne zaman tanıtılacağı konusunda ise bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Bu konuda yeni detaylar paylaşıldığında sitemizden paylaşacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here