Ana Sayfa Akıllı Telefon LG Stylo 5 Teknik Resimleri Sızdırıldı!

LG Stylo 5 Teknik Resimleri Sızdırıldı!

LG, kısa bir süre sonra yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürebilir...

-

Kısa bir süre önce, yaklaşan LG Stylo 5 akıllı telefonun koruma kılıfının görüntüsü sızmıştı. Ancak şimdi cihazın daha iyi ve net bir görüntüsüne sahibiz ve aynı zamanda yeni bir renkle geldiği de doğruladı. Telefon daha önce Siyah renkte sızdırılmış ve şimdi de Gri renk seçeneğinde sızdırılmış.

Telefonun tasarımı, önceki modellere kıyasla çok fazla değişmemiş. Önceki model Style 4 ile aynı düğme yerleşimleriyle birlikte üst ve alt kısımdaki aynı çerçevelerle de aynı görünüyor.

LG Style 5 ‘in en son teknik çizimleri, çift gri tonlarını ortaya koyuyor ancak hiçbir şey net değil. Önceki modeller sadece Metalik Lavanta ya da Aurora Black seçeneklerinde mevcuttu. Arkasında, tam olarak LG Stylo 4’e benzeyen bir parmak izi sensörü ve kamera sensörü görebiliyoruz.

LG Stylo 5 Teknik Resimleri Sızdırıldı!

Şu andan itibaren, yaklaşmakta olan bu telefonun özellikleri hakkında hiçbir bilgi yok, bu yüzden hala cihazın ne kadar güçlü olacağı bir gizem. Görünüşe göre, Android Sürümündeki değişiklikler, Kamera sensörleri ve yükseltilmiş bir işlemciden başka, cihaz büyük bir güncelleme almayacak.

Kısa bir hatırlatma gerekirse LG Style 4, 18:9 en boy oranı ve 2160 x 1080 çözünürlükle birlikte 6.2 inç FullVision ekrana sahip. Donanım olarak da, cihaz Qualcomm’un Snapdragon 450 yonga setini 2GB RAM’le birleştirdi.

Önceki sürüm Haziran 2018’de piyasaya çıktığından, yaklaşmakta olan cihazın yakında piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz. Görüntü ayrıca 15 Temmuz tarihini de gösteriyor ki bu da lansman tarihi olabilir.