LG HBS 900 kulaklik-ana gorsel

LG’nin HBS-900 modeli olan TONE INFINIM PREMIUM BLUETOOTH STEREO KULAKLIK modelini sizler için inceledik. LG Tone Infinim ses sistemleri ve cihazları konusunda tanınan önemli markalardan Harman Kardon ve LG işbirliği ile geliştirilmiş.

LG Tone Infinim Bluetooth bağlantısıyla çalışıyor. LG Tone Infinim yapısı gereği kullanıcının ensesinde dursa da kulak içi bir kulaklık olduğunu tekrar hatırlatalım. Kulaklık, 220mAh güçlü bir bataryaya sahiptir ve bu bize 17 saate kadar telefon görüşmesi 550 saate kadar standby bekleme ve 14 saate kadar da müzik dinleme imkanı sunuyor.

LG’nin tasarımda ön planda olan bu harika cihazını test ettik ve aşağıdaki video’da detaylı incelemesini ve teknik özelliklerini bulabilirsiniz. İncelemenin altında doğru indikçe LG HBS – 900 hakkında tüm detaylı bilgilere, reklam ve tanıtım filmlerine ulaşabilirsiniz.

LG Tone Infinim Bluetooth Kulaklık Video İnceleme

Temel Özellikler

Ürün Tipi Kablosuz Stereo Kulaklık
Boyutlar 155mm (D) x 178mm (G) x 15mm (Y)
Desteklenen Bluetooth® Profilleri A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Batarya 3.7V / 220mAh Li-Polymer
Ağırlık 54 gr.
Bluetooth Versiyonu 3
Telefonla Konuşma Süresi 17 Saate Kadar
Standby Süresi 550 Saate Kadar
Giriş Tipi Micro USB 5 pin
Şarj Olma Süresi 2 Saatten Az

LG Tone Infinim Bluetooth Kulaklık Görselleri

LG HBS Stereo Bluetooth kulaklık tüm özellikleri;

 

LG-HBS900-detaylar-compressor

1 Yorum

  1. Kulaklık özellikleri çok iyi özellikle hd ses ve harman/kardon özellikte olması oldukça iyi kullanılma süresinin uzun olmasıda cabası acaba fiyatı ne kadar alınası bir ürün inceleyeyim biraz fiyat konusunda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here