Ana Sayfa Akıllı Telefon LG V40 ThinQ FCC Sertifikasında Göründü

LG V40 ThinQ FCC Sertifikasında Göründü

LG V40 ThinQ iddialı bir model olarak geliyor. LG V40 ThinQ modelinin tanıtım tarihi ve özellikleri için yeni gelişmeler yaşanıyor. Yeni amiral gemisi modellerini ne zaman göreceğiz? Son bilgilerle beraber FCC onayı...

-

Akıllı telefon modelleri için yeniden dönüşüm sürecinin içerisine giren LG, ardı ardına yeni akıllı telefon modellerini tanıtmaya devam ediyor. Markanın Q serisi ve G serisi modellerinden sonra, şimdi ise gözler yeni LG V serisi akıllı telefonlara çevrildi. Bu noktada beklenen akıllı telefon ise LG V40 ThinQ olarak karşımıza çıkıyor.

Uzunca bir süredir özelliklerinin nasıl olacağı konusunda iddialarla gündeme gelen yeni akıllı telefonlar bu kez, FCC onayında karşımıza çıktı. Telefonların ne zaman çıkış yapacağına ilişkin çok önemli bilgiler veren FCC onayından ve beklenen özelliklerden söz edelim.

LG V40 ThinQ Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni LG V40 ThinQ FCC üzerinden aldığı onay, hem tasarımı ortaya çıkardı hem de tanıtım tarihini. Bilgilere bakacak olursak telefon Ekim ayında tanıtıma çıkacak. Geliştirme sürecinin tamamlandığı ve hatta üretimlerin başladığı belirtilen telefonun, Ekim ayı içerisinde tanıtılması ve yine Ekim ayı içerisinde de satışa çıkması bekleniyor.

Son görsellere göre tasarım kısmında da netlik kazanan bazı detaylar var. Buna göre telefon beklendiği gibi 3 arka kameraya sahip olacak. Kameralar yan yana dizilmiş olacak ve ortalanmış bir şekilde kullanılacak. Kameraların hemen alt kısmında ise bir parmak izi sensörü göreceğiz. Bu yerleşimde çok bir değişiklik olması beklenmiyor.

LG V40 ThinQ

Ekran kısmında ise beklendiği gibi çentik alanına yer verilecek. Küçük bir çentik kullanılacak ve bunun dışında ekran gövde oranı bir hayli yüksek olacak. Tasarım kısmında beklenen özellikler bu şekilde. Telefonların teknik özellikleri kısmında da önemli bilgiler var. Teknik kısımda beklenti Snapdragon 845 işlemcileri.

6 GB RAM bellek miktarıyla beraber gelecek olan yeni amiral gemisi işlemci modellerinin, performans konusunda oldukça iyi sonuçlar sunması bekleniyor. Bunun yanında 6.4 inç QHD+ bir ekran görmemiz, 16 MP +12 MP + 12 MP kameralarla karşılaşmamızda mümkün. Telefonun özellikleri kısmında beklentiler bu şekilde. Fiyat konusunda ise şu an tahminler ortaya çıkmış değil. Muhtemelen Ekim ayının başında bu detaylarda ortaya çıkacak.

25,760BeğenenlerBeğen
57,851TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here