LG W-serisi Akıllı Telefonların Özellikleri Netlik Kazanıyor!

LG, batarya konusunda oldukça iddia olması beklenen W serisini yakın zamanda piyasaya sürecek...

0
97
LG W-serisi Akıllı Telefonların Özellikleri Netlik Kazanıyor!

Söylentilere göre, LG yakında akıllı telefon pazarına yepyeni W serisini getirmeye hazırlanıyor. LG W serisi ile şirket, Samsung Galaxy M ve Xiaomi Redmi akıllı telefonlar ile rekabet edecek.

LG, cihazların adını henüz açıklamadı. Bugün yayınlanan LG W-serisine ait yeni bir cihazın tanıtım görüntüleri, cihazın arkasında üçlü kamera kurulumu olacağını gösteriyor. Ön tarafta su damlası çentikli bir ekrana bakıyor olacağız.

Cihaz önde ve arkada 2.5D kavisli bir cam ile geliyor. Gradyan yüzeyli Siyah, Yeşil ve Mavi renk seçeneklerinde satışa sunulacak. Arkadaki üçlü kamera kurulumu, birincil kameranın yanında ultra geniş açılı ve derinlik sensörü içeriyor. Arkada dairesel parmak izi tarayıcıyı da var.

LG W-serisi Akıllı Telefonların Özellikleri Netlik Kazanıyor!

Özellikleri göz önüne alındığında cihazın 4.000mAh batarya ile çalışacağını ve sadece 8.5mm kalınlıkta geleceklerini biliyoruz. Aynı zamanda 2.0GHz hızında çalışan 12nm sekiz-çekirdekli bir işlemci tarafından destekleniyor. Şirket, işlemci hakkında daha ayrıntılı bilgi vermedi.

Şayet Qualcomm Snapdragon 439 Mobil Platform gelmezse, yaklaşmakta olan LG W serisi akıllı telefonun MediaTek Helio yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Cihaz, kutudan Android 9.0 Pie ile çıkacak. Ayrıca oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle gelen ilk W serisi akıllı telefon olacağı iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here