Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG Wear OS Akıllı Saatleri Geliyor

LG Wear OS Akıllı Saatleri Geliyor

LG bu kez akıllı saatler üzerinde çalışmalarına başladı. LG Wear OS akıllı saatlerinin yolda olduğu belirtiliyor. LG Wear OS akıllı saatlerinde nasıl özellikler kullanılacak? İşte bilinen tüm detaylar.

-

LG, çok kısa bir süre önce akıllı telefonlarını yeniledi. İlk olarak yeni seri amiral gemisi modeli olan G7 akıllı telefonları piyasaya sürüldü. G7 akıllı telefonlarında sunulan özellikler ve ekran özellikleri ise bir hayli dikkat çekti. Yeni seri akıllı telefonların özellikleri konusunda genel olarak daha başarılı bir seri sunulduğu düşünülmüş olacak ki hemen sonrasında benzer özelliklere sahip olan LG V35 modelinin tanıtımı yapıldı. Ardı ardına akıllı telefon tanıtımları yapan markanın, bunun hemen sonrasında bir açığı daha kapatmak için harekete geçtiği görülüyor. Bu kez markanın yeni bir akıllı saat üzerinde çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. LG Wear OS akıllı saat modelinin özellikleri konusunda ilk bilgiler ise FCC onayında ortaya çıktı.

LG Wear OS Neler Sunacak?

LG Wear OS işletim sistemli akıllı saat modelinin en büyük farkı, adından da anlaşılacağı gibi Wear OS işletim sistemi kullanması olacak. FCC üzerinde ortaya çıkan bilgilere göre bu seride kullanılacak olan gelişmiş işletim sistemi saate birçok ayrıcalık kazandıracak.

Ayrıca tek bir akıllı saat modeli sunulmayacak. FCC bilgilerine göre markanın iki farklı cihazı satışa çıkacak. Bunlardan biri spor serisi akıllı saat modeli olacak. Bir diğer saatin ise klasik seri olması bekleniyor. Her iki model içinde gelen iddialar bu yönde.

LG Wear OS

Saatlerin yapısı konusunda nasıl bir sisteme yer verileceği konusunda ise bir bilgi bulunmuyor. Özellikle saatin ekran gibi teknik donanımları konusunda çok az bilgi elde etme şansını bulduk. Açıkçası paylaşılan bilgiler sadece yeni seri akıllı telefonların adını doğrulamış oldu. Bunun dışında bilgi elde etmemiz pek mümkün olmadı.

LG tarafından bu konuda da bilgilerin paylaşılmasıyla beraber saatler konusunda daha detaylı verilere erişmiş olacağız. Şimdilik elde ettiğimiz bilgiler bu kadar ile sınırlı. LG Q7 amiral gemisi modellerine eşlik edecek bir akıllı saat serisinin zaten beklenen bir gelişme olduğunu da hatırlatalım. Saatler konusunda yeni detaylar gelmeye devam ettikçe sitemizden paylaşacağız.

 

25,701BeğenenlerBeğen
57,382TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


Telefon Karşılaştırma Sayfası Yenilendi! Artık daha hızlı ve daha akıllı. Size hangi telefonun daha iyi olduğunu söylüyor..
+