Ana Sayfa Teknoloji Haberleri LG'den G5 Kullanıcılarına Nougat Erişimi Geliyor.

LG’den G5 Kullanıcılarına Nougat Erişimi Geliyor.

-

LG, G5 modeli kullanan kullanıcıları için Android 7.0 Nougat erişimi geliyor. Sınırlı sayıda G5 kullanıcısına Nougat Erişimi açıldı!

LG, Google’ın en son sürüm mobil işletim sistemi olan bazı kullanıcılara bir sürpriz geliyor Şirket Güney Kore’de bulunan sınırlı sayıda G5 kullanıcısı için Android Nougat’a erişimi mümkün kılacağını duyurdu.

LG’nin yaptığı açıklama ile Nougat’ın beta versiyonu için erişim sağlayacak olan 2000 G5 kullanıcısı ile sınırlı kalacak. Tüm dünya genelinde yaşayan Android kullanıcılarını ele alırsak eğer ciddi anlamda kullanılmıyor gibi düşünüyor. 2000 G5 kullanıcısından biri olmak için ilk yapılması gereken Güney Kore‘de yaşamak.

nougat

Bu haberi okuyan bir kişi olarak eminim ki Güney Kore’de yaşamadığınızı varsayıyorum. Ancak Güney Kore’de yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey Google Play’in yerel işletim sistemi olan Preview uygulamasını hemen indirmek. Daha sonra Droid Life‘ta olan habere baktığımızda uygulama yüklenildiği zaman işletim sistemi kurulduktan sonra şirkete geri bildirim yollayabilirsiniz.

Android Nougat’ı açıkçası bir çok kullanıcı değilde milyonlarca kişi kullanmak istiyor. Eminim ki bu haberi okuyan 10 kullanıcıdan 7’si kullanmak ister. Ancak G5 sahibi iseniz ciddi anlamda belirtmek isterim ki çoktan 2000 kişi sınırı dolmuş bulunuyor. Nougat’ı illegal bir şekilde yükleyebilir veya diğer uyumlu olan Sailfish ve Marlin cihazını bekleyebilirsiniz.

Android 7.0 Nougat işletim sistemi unutmayalım ki eski versiyon Android sürümü kullanıyorsanız veya başlangıç seviyesinin başında olan bir cihaza sahipseniz kesinlikle kurmanızı önermiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here