Yeni model çamaşır makinesi.
Yeni nesil çamaşır makinesi.

Hayatımızı kolaylaştıracak şeyler her zaman hoşumuza gitmiştir. Hele ki bu yaşadığımız alanda yani zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evimizle alakalı olduğunda.

CES’te Görücüye Çıkan Son Sürüm Çamaşır Makinesi

LG nin CES 2015 fuarında tanıttığı yeni çamaşır makinesi ev hanımlarının çok hoşuna gidecek. Bu çamaşır makinesi sayesinde çamaşır yıkama şekliniz sonsuza kadar değişecek ve çamaşır yıkama derdi adeta bir hobiye dönüşecek. Bu çamaşır makinesi sayesinde çamaşırlarınızın rengini ayırmaya gerek kalmayacak. Çünkü bu makine renkli beyaz ayrımı yapmadan iki grup çamaşırı aynı anda yıkama özelliğine sahip. Bu sayede zaman tasarrufu sağlayıp işlerinizi daha çabuk halletmenizi sağlıyor. Aynı zamanda mini yıkama bölmesiyle yıkama döngülerini oldukça kısa bir süreye düşürüyor. Mini yıkama bölmeleri sayesinde gecelikler ve iç çamaşırları gibi hassas özelliğe sahip çamaşırlarınızı da zarar vermeden en güzel şekilde yıkıyor. Deterjan haznesindeki ikili enjektör sayesinde yıkanacak çamaşırların üstüne konsantre deterjan sıkıyor ve su partikülleri sayesinde hızlı bir durulama süreci sağlıyor. Bu makine çamaşır yıkarken aynı zamanda Wi-Fi ve NFC gibi bağlantı özellikleri ile LG’nin Homechat mesajlaşma uygulamasına da bağlanabiliyor. LG’nin çıkardığı bu makine şuan sadece CES 2015 adlı fuarda sergileniyor. Bu yüzden fiyatı ve satışa sunulacağı tarih belirsizliğini koruyor.

Çamaşır makineleri teknolojisinde çığır açacak olan bu teknoloji ile tanışmak için sabırsızlanabilirsiniz. Bu yüzden çıkacağı dönemi beklemek zor geliyordur. Bu bekleyişin mutlu sonla biteceği günleri hayal edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here