LG Knock Code tanıtım filmi

Akıllı telefon pazarı üzerinde hem büyük bir prestij hem de söz sahibi olmaya başlayan LG kendi teknolojilerini geliştirme konusunda sınıfının en iyilerinden biri olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Kendi cihazlarında kullanılması için geliştirdiği Knock Code isimli güvenlik sistemide bunlardan yalnızca birisi.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde LG yalnızca kendi cihazlarında kullanılması için Knock Code isimli yeni nesil bir kilitleme sistemi geliştirdiğini söylemişti. Bugün bu sistemin hem tam olarak nasıl çalışacağını gösteren bir reklam videosu çekildi hem de Knock Code hakkında biraz daha çok detay verildi. Knock Code istemsiz açılmalara karşı en büyük önlemlerden birisi oalrak görünüyor.

Ayrıca telefonunuzu uyandırmadan da tuş kilidi kombinasyonunuzu girip telefonunuzun tuşlarının açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Yapılan hesaplamalara göre bu getirilen yeni sistem ile birlikte kullanıcılar tam 86.000 farklı şifre kombinasyonuna sahip olacaklar. Ayrıca, reklam konusunda da LG’nin reklamının en eğlenceli reklamlardan birisi olduğunu kabul etmek gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here