Akıllı telefon sahiplerinin hepsin mutlaka birer akıllı mesajlaşma programı vardır bu alanda onlarca açılmış olan sms programlarının bir çoğu istedikleri yere gelemeden iflas bayrağını çekerler ancak 3 yıl önce kurulan ve bu zamana kadar başarılması güç bir indirilme rekorunu başaran LINE’dan büyük başarı..

23 Haziran 2011 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri ziyaretçilerinin kullanma odağı olmak için çeşitli güncellemeler yapan LINE 3 yılda 1 Milyar indirilme rekoruna kavuştu. Bildiğiniz gibi bazı aralar birkaç firma tarafından yeni sms programlarının çıkması ile bu tür kalıplaşmış sms programlarının kullanılması azalıyor ve aniden değişiklik ve güncellemeler gelebiliyor LINE sms program sahipleri hassasiyetlerini bozmayıp sürekli olarak programlarını geliştirdiler ve sürekli olarak reklam bütçesine milyon dolarlık yatırımlar yapıyorlar ancak emeklerini yavaş yavaş almaya başladılar.

line istatistikBildiğiniz gibi aslında bu başarıda indirme rakamı ne kadar yüksek olursa olsun bu rakam pekde birşey ifade etmiyor çünkü çoğu gencimiz özellikle TV veye internette gördüğü reklamdaki sms programlarını akıllı telefonlarına özel yapılmış marketlerden indiriyor ve inceliyor ancak birçoğuda programı siliyor LINE bu haftaki istatistiklerine göre dünya genelinde 470 Milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Bu büyük başarılarını ve kurulduklarının üçüncü yılını bizlerde kutluyor ve LINE başta olmak üzere tüm program sahiplerine başarılar diliyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here