Ana Sayfa Sosyal Medya LinkedIn Tasarımını yeniledi

LinkedIn Tasarımını yeniledi

-

LinkedIn, spam e-postalar göndermeyi seven diğer bir sosyal ağ, bugün büyük bir yeniden tasarım duyuruyor. Microsoft’un sahibi olduğu hizmet önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılarına yeni görünümü sunacak. Bu görünüşe göre LinkedIn‘in kuruluşundan bu yana en büyük masaüstü yeniden tasarımı olacak.

Yeni ana sayfaya baktığınızda, Facebook‘a ne kadar benzediğini anlamanız biraz zaman alabilir, ancak onu gördüğünüzde detayları farkedeceksiniz. Kötü bir şey olduğunu söyleyemem. LinkedIn’in eski tasarımı gerçekten karmaşıktı. Bu kesinlikle daha temiz.

LinkedIn, yeni tasarımı tanımlamak için “sezgisel”, “daha hızlı”, “kesintisiz”, “akıcı”, “daha akıllı” ve “daha zengin” kelimeleri kullanıyor. Bar navigasyonunun yedi ana alanı vardır; diğer her şey “More” simgesinin altına gizlenmiştir.

Sitenin herhangi bir yerinde kullanılabilen yeni bir gerçek zamanlı mesajlaşma kullanıcı arayüzü var. Giriş yaptığınızda gördüğünüz feed, alakalı içeriği ortaya çıkarmak için algoritmalar ve insanlar kombinasyonu ile iyi ayarlanmıştır.

Arama kutusu evrenseldir; paylaştığınız içeriği, şirketleri, iş unvanları ve konumları da dahil olmak üzere okurken ve bunlarla etkileşim içinde olan kullanıcıları görebilirsiniz. Profil önerileri de geliştirildi. Şuan için tüm kullanıcılara açık olmayan yeni arayüz yaklaşık 1 hafta içerisinde tüm dünyaya açılacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.