Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek!
21-06-2014
27
0

3D Yazıcı İle Üretilecek İlginç Otomobiller

Bildiğiniz gibi 3d yazıcılar günümüzde çok farklı sektörlerde kullanılmakta, tasarımlar, küçültülmüş prototipler gibi birçok şey 3d yazıcılar ile üretilip sunulmakta. Local Motors ise 3d yazıcıları çok daha farklı bir amaçla, araba üretiminde kullanmayı planlıyor.

Bu arabalarda asıl dikkat çekilen nokta ise tasarımları oluyor, tasarımlar Local Motors’a bu projede destek verenler tarafından tasarlanıp yayınlanıyor. Ortaya gerçekten çılgın fakat bir o kadar da güzel araba tasarımları çıkıyor diyebiliriz. Bir çok ilginç tasarım bulunmakta, Local Motors seçtiği tasarımlar ile araba üretimine başlayacak, bu ilginç tasarımlardan birkaç modeli sizler için topladık. Dikkat ederseniz arabaların çoğu iki kişilik, diğer ayrıntılara kendiniz bakabilirsiniz.

 Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek! Local Motors 3D Yazıcı İle Araba Üretecek!

3D Baskılı Bebek Yüzü Çıkardılar
Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.