Özel donanımlarını ve cihazlarını kullanıcıların beğenisine sunan ve oldukça önemli bir yere sahip olan Logitech için bir yeni model daha geliyor.

Klavye, fare gibi bir çok donanım ile tüm dünyada oldukça beğeni toplamış olan Logictech son olarak bir yeni web kamerası daha tanıttı. Yeni cihazının adı ise Logitech C922 Pro olarak görüldü. Yapılan tanıtımlar ile üstün özellikleri olduğu belirtilirken, Konu hakkında yapılan tanıtımlar ile tüm dünya yeni kameraya oldukça fazla ilgi göstermiş duruyor.

Kullanıcılar özellikle son açıklamalar ile birlikte oldukça fazla performans alabilecekleri belirtilen Logitech C922 Pro Stream farklı bir kamera olarak geleceği için kullanıcılar çok daha rahat edecek.

c92201

Logitech C922 Pro Özellikleri 

HD kalite ile gelen Logictech C922 Pro, saniyede tam olarak 30 kare yakalama ve 1080p kayıt alırken ayrıca  60 kare olarak 720p görüntü sağlamakta. Bunla beraber Logictech C922 Pro satın alacak kişiler Logictech servislerini ücretsiz olarak ve bir çok özel servise de ücretsiz kayıt yapabilecekler. Bu bakımdan ürünü satın alan kullanıcılar Logitech‘in en önemli servislerinden faydalanabilecekler.

Arka Plan Özelleştiriliyor!

Logitech C922 Pro‘nun en önemli özelliği ise oyuncuların arka plan içerisinde çok yüksek özellikler ile bağımsız çalışabilmesi ve çekilen videoların düzenlenmesi çok dikkat çekti. Yeşil perde gereksinimi duymayan kamera kendisi arka planı değiştirebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here