Ana SayfaTeknoloji HaberleriMac İle Çalışan Akıllı Saat Modeli

Mac İle Çalışan Akıllı Saat Modeli

-

Teknoloji son sistem yeniliklerine son hız devam ediyor. Teknolojinin hızlı girişlerinin etkileri hayatımızın her köşesinde etkili bir şekilde devam ederken teknolojik cihazlar hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Hayatımıza giren modeller arasında yer alan her türlü yeni modellere akıllı model saatleri de eklendi. Klasik saatlere fazlasıyla özelliklere sahip olan akıllı saatler kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi ilk çıkışıyla çekmeyi başardı bile.

Macintosh’un Yeni Akıllı Saat Modeli

macintosh


Dev firmaların yenilikleri son hız devam ederken giyilebilir akıllı saat modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Dev firmalar arasında adını duyuran Apple kendi üretmiş olduğu işletim sistemi, Macintosh, halk arasındaki söylemi ile Mac, ilk olarak 1984 yılında piyasaya sürüldü ve en çok kullanılmakta olan işletim sistemleri arasında yer aldı.

Gerçekleştirilen işletim sistemi Mac, farklı bir kombinle kullanıcıların karşısına çıkmak için Corbin Davenport tarafından akıl almaz özellikte yol buldu. Dünya’da bir ilki gerçekleştiren Android Wear, işletim sistemine sahip emulator geliştiren Corbin Davenport, yaptığı açıklamalarda bu girişimi sadece deneme olarak gerçekleştirdiğini belirtti.

Sadece deneme olarak kayda geçen akıllı saat modeli, olduğundan hızlı bir şekilde çalışma göstererek, belli başlı kullanıcıların işine yarayacak olan işlemleri yapmaya da olanak sağlıyor. Yapılan akıllı saat üzerinde Windows 95 işletim sistemi yükleyerek oluşturan Corbin Davenpot, açık kaynaklı işletim sistemleri ele alanarak akıllı saat üzerinde entegre edilerek yapılacak olan modeller üzerinde gerçekleşen yenilikleri kullanıcıların bilgisi dahilinde paylaşacağını üstüne basarak vurguladı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here