Ana Sayfa Oyun Mario Kart Tour Android Kullanıcıları için Beta Kayıtları Başladı

Mario Kart Tour Android Kullanıcıları için Beta Kayıtları Başladı

Ne yazık ki sadece Amerika ve Japonya'dan Kayıt Alınıyor...

-

Nintendo, bu yaz Android ve iOS cihazlar için başka bir oyun daha çıkartmayı planlıyor: Mario Kart Tour. İki ay önce resmen ilan edilen bir sonraki Mario oyununun mobil cihazlar için Haziran ayı gibi çıkacağı ön görülüyor

Bununla birlikte Nintendo hayranları, Japon şirketinin yeni duyurduğu kapalı beta programı sayesinde, gelecek olanlara bir göz atma şansına sahip olacaklar. Ülkemizden ne yazık ki kayıt olunamamakla beraber Amerika Birleşik Devletleri veya Japonya’da yaşayanlar artık Mario Kart Turu kapalı beta sürümüne oyunun özel sayfasından kayıt olabilirler.

Bkz: En İyi Android Macera Oyunları 2019

Ne yazık ki, kapalı betaya sadece Android kullanıcıları katılabiliyor. Bu yüzden iPhone sahiplerinin Mario Kart Tour’u resmi sürümünden önce test etme şansları olmayacak gibi.

Açıkçası, kapalı betaya katılabilecek Android kullanıcılarının sayısı sınırlı. Nintendo’ya göre, eğer başvuru sayısı olası beklenenden fazla olursa, şirket katılımcıları rastgele seçecek.

Android kullanıcıları kapalı beta için 23 Nisan ve 7 Mayıs tarihleri arasında kayıt yaptırabilirken, beta testi 22 Mayıs-4 Haziran arasında planlanıyor. Ancak bu tarihler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.