Ana SayfaTeknoloji HaberleriMark Zuckerberg'in Yapılan Yoruma Verdiği Cevap

Mark Zuckerberg’in Yapılan Yoruma Verdiği Cevap

-

Facebook denince akla kurucusu Mark Zuckerberg gelir. Mark Zuckerberg geçtiğimiz günlerde yeni yıl için kendisine koyduğu hedefleri anlatan bir yazı paylaşmıştı. Pek çok kullanıcının okuyup beğendiği bu yazıya dikkat çekici bir yorum gelmişti. Bir büyükannenin yazdığı yorum dikkat çekti. Zuckerberg’in yoruma verdiği cevap ise okuyucuların alkışına mazhar oldu desek yerinde olur.

Mark Zuckerberg kişisel Facebook hesabından geçtiğimiz Pazar günü, 2016 senesi içinde kullanıcıların düşüncelerini öğrenmek ve kullanmak istediği teknolojileri paylaştı. Zuckerberg’in bu yazısı, yazının içeriğinden ziyade, bir kullanıcının yazı hakkında yaptığı yorum ve bu yoruma verilen cevap ile gündeme oturmayı başardı.

cevabi yazı

Facebook’ta çok başarılı mühendislerle çalıştığını ve işin en keyifli kısmının teknoloji projelerinin detaylarına inmek olduğunu yazan Zuckerberg , bir şeyleri kendi başına üretmenin daha başka bir keyfi olduğunu ve bu sene de buna odaklanacağını yazdı.

Bir büyükannenin, ‘Kız torunlarıma hep sınıftaki en çalışkan öğrencilerle birlikte olmalarını söylüyorum, belki onlardan biri geleceğin Mark Zuckerberg’i olur. Facebook sayesinde aile üyelerim ve eski sınıf arkadaşlarımla bir araya geldim’ yorumunu yazması üzerine  Mark Zuckerberg, ‘Daha da iyisi torunlarını sınıftaki en çalışkan öğrenci olması için cesaretlendirmek olur, böylece onlar bir sonraki başarılı mucit olabilirler!’ cevabını yazdı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here