Yota

Yota; Rus mobil geniş bant hizmet sağlayıcısı ve akıllı telefon üreticisidir. Yota, Skartel LLC'nin ticari markasıdır.

Yotaphone dünyanın ilk çift ekranlı sürekli açık ekranlı akıllı telefonu. Tamamen kişiselleştirilebilir her zaman ekranda. Ahizesiz mesajlaşma ve posta. 100 saate kadar okuma süresi. Her iki ekranda da tam Android işlevselliği gibi özellikleri bulanan 3 farklı akıllı telefon modeline sahiptir. Yota Phone, Yota Phone 2 ve Yota Phone 3.

YOTAPHONE 2, pil ömrünü saat cinsinden değil gün cinsinden ölçer. Tek bir şarjla beş günlük okuma ya da 2 günlük karma kullanım sunar.

Android ekranlar ile parlak güneş ışığında okumak neredeyse imkansız olabilir. YOTAPHONE'nın EPD ekranı en parlak gün ışığında bile mükemmel bir şekilde okunabilir: Facebook, Twitter, haberler, RSS beslemeleri, bloglar, posta, mesajlaşma ve diğer her şey için.

Ayrıca YOTAPHONE'nın EPD ekranını kendi kişisel ifadenize dönüştürebilirsiniz. Aile resimleri, arkadaşlar, Instagram, tatiller, hobiler, tutkular gibi kendi zevkinizi yansıtabilirsiniz. Veya dünyanın en bilge adamlarından sanat, tasarım, fotoğraflar ve ilham verici alıntılar olan bir YotaCast'tan bir resim seçin.