Ana Sayfa Akıllı Telefon Maze Alpha Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Maze Alpha Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

-

Mi Mix akıllı telefonları akıllı telefon dünyasına yeni bir sınıf ekledi. Çerçevesiz akıllı telefonlar olarak değerlendirilen bu sınıf akıllı telefon dünyasında tasarım konusunda birçok yeniliğe adım atılmasına öncülük eden model oldu. Mi Mix serileriyle öne çıkan çerçevesiz tasarım serilerine sonunda yenileri eklenmeye başladı. Bu serilerden birisi de Maze Alpha serisi. Yine Çinli akıllı telefon firmalarından biri olan Maze tarafından piyasaya sürülecek olan akıllı telefon özellikleri de ortaya çıkmaya başladı.

Maze Alpha

Maze Alpha Çerçevesiz Tasarıma Sahip Yeni Seri

Akıllı telefon dünyasında yeni bir soluk olacak olan modellerden biri olarak öne çıkması beklenen Maze Alpha serisinin tabi ki en büyük farkı tasarımı olacak. Markanın resmi sitesi üzerinden yayınladığı görsellere bakacak olursak henüz resmi tanıtımı yapılmayan akıllı telefonların tamamen çerçevesiz modeller olduğunu söylemek mümkün.

Maze Alpha

Mi Mix serisinden daha yüksek bir ekran gövde oranına sahip olması beklenen akıllı telefonun piyasanın en ince akıllı telefonlarından da biri olması bekleniyor. Bunun dışında tasarım konusunda çift arka kamera, fiziksel tuş bulunmayan ön ekran gibi detayların dışında çok fazla bir bilgimiz yok. Yeni renk seçenekleri, kasa malzemesi ve boyutlarının tanıtımla beraber ortaya çıkması bekleniyor.

Maze Alpha Ekran Özellikleri Belli Mi?

Telefon resmi olarak sadece birkaç farklı görsellinin yayınlandığını görüyoruz. Merakla beklenen telefonun teknik özellikleri konusunda ise devreye Evan Blass giriyor. Akıllı telefonlar konusunda yaptığı açıklamalarla bu alanda bir marka haline gelmiş olan ismin merakla beklenen seri hakkında da açıklamalar var. Evan Blass açıklamalarına göre telefonun ekran kısmında 6 inç tercihi yapılacağı belirtiliyor. 6 inç gibi phablet modellerinin sunduğu ekran boyutlarına sahip olacak olan serinin Full HD çözünürlük değeri ve OLED ekran gibi detayları olması yine beklentiler arsında.

Maze Alpha

Maze Alpha Teknik Özellikleri

Sadece ekranları değil telefonun teknik özellikleri kısmında da belli başlı açıklamalar var. Öncelikle telefonun 8 çekirdekli bir işlemci kullanacağınız belirtelim. İşlemci hızları ve ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda da henüz net bilgileri bilmiyoruz. Maze Alpha akıllı telefonlarının diğer teknik özellikler kapsamında ise iki farklı modelle gelmesi bekleniyor. 4 GB RAM bellek ve 6 GB RAM bellek olmak üzere iki farklı şekilde gelecek olan akıllı telefonun 4000 mAh kapasiteli pilleri de son detaylar arasında.

Maze Alpha

Maze Alpha Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Sadece tasarımlarıyla bile akıllı telefon dünyasında yeni bir soluk getirecek olan akıllı telefonların çıkış tarihi konusunda Maze bir açıklama yapmadı. Akıllı telefonların yayınlanan fotoğraflarını düşünecek olursak Maze Alpha serisinin çok gecikmeyeceğini de söyleyebiliriz. Fiyatı konusunda da telefonların tanıtımından sonra bir aralık verileceği düşünülüyor. Bakalım seri ne gibi farklarla gelecek?

25,613BeğenenlerBeğen
56,968TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here