Megapolis iOS

Bilgisayarlarımızda oynadığımız SimCity tarzında oyunları artık mobil platformlarda da görmeye başladık. Megapolis iOS Oyunu ise bu tarz oyunlardan sadece biri. Strateji oyunları arasında yer alan yapım, kategorisinde lider oyunlar arasında bulunmaktadır.

Ücretsiz olarak App Store’da yayınlanan Megapolis iOS Oyunu, Social Quantum firması tarafından piyasaya sürülmüştür. 80,9 mblık bir boyuta sahip olan yapım on milyondan fazla kişi tarafından indirilmiştir.

Devasa bir şehir kurma olan yapımı öncelikle grafiksel açıdan inceleyelim. Grafikleri, ekrana uyarlama bakımından olumlu duruyor. Grafiklerde fazla detaya inmelerine rağmen bunu bir olumsuzluk olarak yansıtmamışlar. Onlarca yapının grafiksel kurgusu gayet iyi döşenmiş durumda.

Hava alanından bankaya kadar onlarca yapı inşa edebileceğiniz bir oyun duruyor karşınızda. Megapolis iOS Oyununda 700’den fazla yapı bulunmakta. Ayrıca bu yapıları düzenleyebileceğiniz binlerce ekstra özellik de bulunmaktadır.

Megapolis iOS Oyunu
Megapolis iOS Oyunu

3D grafik yapısına sahip olan oyunda görev sistemi de bulunmaktadır. Görevleri yerine getirerek oyunda daha iyi bir konuma sahip olabileceğinizi söyleyebilirim. Bu yüzden, Megapolis iOS Oyununda yer alan görevleri yapmaya özen gösterin.

App Store’da ücretsiz olarak yayınlanan Megapolis iOS Oyununu aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyunda yer alan uygulama içi satın alma seçeneklerinden dilediğinizi de istediğiniz zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here