Ana Sayfa Akıllı Telefon Meizu 17'nin Şarj ve Batarya Özellikleri Sızdırıldı!

Meizu 17’nin Şarj ve Batarya Özellikleri Sızdırıldı!

-

Meizu‘nun bu ay Meizu 17 ve 17 Pro‘yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdiye kadar, telefonun bazı ayrıntılarını yakalayan birkaç sızıntı ve resmi fragmana dair haberler yayınladık.

Bu tür detaylardan biri de, telefonun 30W Super mCharge desteğine sahip olması ve 4500mAh pili bünyesinde bulundurması. Cihaz ayrıca perakende kutusunda bulunan bir GaN şarj cihazı ile birlikte satışa çıkacak.

Meizu, bugünlerde Super mCharge USB-C Güç bankasının lansmanını yapan bir poster çıkardı. Poster, güç bankasının düz bir tasarıma sahip olacağını, ancak pil seviyesini ve diğer parametreleri gösterebilecek bir LED ekranla donatılacağını gösteriyor. Güç bankasının ayrıca 30W hızlı şarj desteği de sunması bekleniyor.

Meizu-17

Meizu 17 serisi 8 Mayıs‘ta tanıtılacak ve piyasaya sürülecek. Bu yüzden güç bankasının aynı gün piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.