Ana SayfaAkıllı TelefonMeizu 18 Serisinin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Meizu 18 Serisinin Teknik Detayları Ortaya Çıktı!

Meizu 18 serisinin özellikleri, gün geçtikçe netleşiyor. Telefon serisinin pil kapasitesi de ortaya çıktı.

-

Meizu, kısa zaman içerisinde Meizu 18 serisini piyasaya sürecek. Söz konusu telefonların tanıtım tarihi bilinmiyor fakat birçok habere konu olmaya devam ediyor. Şimdi de Meizu 18 ve Meizu 18 Pro’nun pil kapasiteleri bir raporda belirtildi.

Kaynağımıza göre, Meizu 18’in 3,910mAh kapasiteli (tipik değer 4000mAh civarında) bir batarya ile geleceği söyleniyor. Telefonun 30W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor.
Öte yandan, Meizu 18 Pro, 4.410mAh kapasiteli bir pil ile gelebilir (tipik değer 4.500mAh civarında). Cihaz, 40W şarj cihazı ile destekleneceği söyleniyor.

Şu anda Meizu 18 serisinin teknik özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyor. Fakat son çıkan bilgilere göre telefon 1544 dolar fiyat etiketine sahip olabilir. Serinin Meizu 18 ve Meizu 18 Pro olmak üzere iki model içereceği yönünde söylentiler bulunuyor. Meizu 18 Pro’nun, 5x optik yakınlaştırma desteğine sahip bir periskop telefoto lens içerebilen dörtlü kamera kurulumuyla gelmesi bekleniyor.

meizu4

Meizu 18 Pro, Mayıs ayında resmiyet kazanan Meizu 17 Pro’nun yerini alacak. Telefonda, Full HD + çözünürlük sunan 6,6 inç S-AMOLED 120Hz ekran bulunması bekleniyor. Snapdragon 865 ile desteklenmesi beklenen telefonda, 20 megapiksel ön kamera ve bir 64 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (telefoto) + 32-megapiksel (derece geniş) + 0.3 megapiksel (TOF) dört kamera sistemi bulunabilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakSeogoog

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here