Meizu 27 Ocak’ta M5 Akıllı Telefon Modellerini Açıklayacak

0
6

Meizu, 27 Ocak’ta bir etkinlik için medya davetiyeleri göndermeye başladı. Söylentilerin gösterinin başlangıcı Meizu M5‘ler, son bir ayda parça parça ortaya çıkan bir telefon olmuştu.

Aralık ayında iddia edilen Meizu‘nun ilk görüntüleri ortaya çıktı, ancak resmi açıklama tarihi veya adı ile ilgili bilgi yoktu. Daha sonra TENAA sertifikası, muhtemelen Çin ve dünya pazarları için, aynı özelliklere sahip iki listede bir Meizu göstermişti.

Sonra Meizu’nun 2017’deki yol haritası hakkında bilgi aldık ve Çinli şirketin bu yıl 6 yeni cihaz çıkarmayı planladığını ortaya koydu. İlki – Meizu 5S idi.

Peki 27 Ocak, Şubat’ın birkaç günü önde, muhtemelen o gün cihazı göreceğiz ve Çin Yeni Yılı’ndan hemen sonra rafa çıkacak.

Meizu M5s özellikleri 5.2-inç LCD ve 1.3 GHz hızında oktan çekirdekli Cortex A53 CPU’ya sahip bir Mediatek MT6753 yonga seti üzerine inşa edilecek. M5s’lerin Meizu M5’den bir güncelleme olup olmayacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. Tabi bu arada sadece orta düzeydeki liderin küçük bir varyasyonu da olabilir.

Ama şundan eminiz; Meizu’nun 2017 için büyük planları var ve M5’ler sadece ilk adım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here