Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Meizu Akıllı Saatler Yolda - Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Meizu Akıllı Saatler Yolda – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Şirketin hibrit olmayan ilk akıllı saati, bu yılın son çeyreğinde piyasaya sürülecek...

-

Meizu akıllı saatler hangi özelliklere sahip olacak ve çıkış tarihi ne zaman olacak? Büyük akıllı telefon üreticilerinin çoğu akıllı saat segmentine girdi. Şimdi ise Çinli üretici Meizu da kendi akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Üstelik şirket birden fazla saati aynı anda piyasaya sürecek

Meizu akıllı saatler isim bakımından biraz sıradan duruyor. Şirket, Meizu Smartwatch veya “Flyme for Watch” adlı yeni bir Weibo hesabı kaydettirdi. Üstelik bu hesap Weibo platformunda onaylanmış ve doğrulanmıştır. Şirket ayrıca ilk ürünün bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Önceki raporlar, şirketin Temmuz ayında Meizu Watch ve Flyme for Watch isimlerinde ticari markalaşma işlemine başvurduğunu öne çıkarmıştı. Peki Flyme nedir? Flyme, şirketin Android cep telefonlarında kullanılan bir arayüz olarak şirket tarafından geliştirildi.

Meizu Akıllı Saatler Yolda - Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Ek olarak Flyme OS’nin sekizinci yıldönümü posterinde şirket tarafından bir akıllı saat ön plana çıkmıştı. Ancak akıllı saatler hakkında şimdilik bir bilgi resmi olarak açıklanmadı.

Şirket, ‘Meizu Smart Watch Mix‘ ya da diğer adı ile ‘Meizu Light Smartwatch‘ adlı hibrit bir akıllı saati daha önce piyasaya sürmüştü. Buna karşılık söz konusu Meizu Watch, şirketin ilk gerçek akıllı saati olacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakDroidNews

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.