Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu'nun yeni kablosuz kulaklıkları tanıtıldı. Meizu POP2'nin kardeşi olarak piyasaya sürülen kulaklıklara dair detayları, siz okurlarımız için derledik.

-

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Öte yandan, akıllı telefon üreticisi artık yeni bir kulaklık daha tanıttı. Meizu’nun geçen yıl satışa sunulan kulaklığının üst modeli Meizu POP2s ile tanışın.

Yeni piyasaya sürülen Meizu POP2s, önceki Meizu POP2‘ye göre küçük bir değişikliğe sahip. Yeni model, eski modelle aynı tasarıma ve neredeyse benzer özellikleri beraberinde getiriyor.

İlk olarak farklılıklar hakkında konuşursak, yeni kulaklıkların her biri, eski kulaklığın 5,4 gram ağırlığına kıyasla 5,1 gr ağırlığında.

Ayrıca, yeni model, desteklenen Meizu akıllı telefonlarda Flyme hızlı çift işlevini ve aramalar için cVc gürültü azaltma algoritmasını (ENC – Elektronik Gürültü Engelleme) destekliyor.

Yukarıda belirtilen değişikliklerin yanı sıra, yeni Meizu POP2S kulaklıkları, Meizu POP2 ile aynı diyebiliriz. Bu, Bluetooth 5.0 ile bağlandığı ve diğer modern kulaklıklar gibi USB Type-C kablo ile şarj olduğu anlamına geliyor.

Şirket, 350mAh pil içeren şarj kutusu ile benzer bir 24 saatlik maksimum pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Kulaklıklar 45 dolar fiyat etiketi ile müşterilerini bekliyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

OnePlus 9E Geliyor – İşte Detaylar!

OnePlus, önümüzdeki yıl amiral gemisi telefonları için ürün stratejisini değiştiriyor. 2019'da tek ürün stratejisinden iki ürünlü stratejiye geçtikten sonra, bir sızıntı, yaklaşan OnePlus 9'un...

Oppo Reno5 Serisinin Tasarımı Ortaya Çıktı!

Oppo, önümüzdeki ay içinde Reno5 serisini piyasaya sürebilir. Bazı söylentiler Reno5 serisinin 10 Aralık'ta resmiyet kazanacağını iddia ediyor. Serinin Oppo Reno5, Reno5 Pro ve...

ZTE Axon 20 Extreme Edition Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Eylül ayında ZTE, ZTE Axon 20 5G'yi ekran altı kamera teknolojisine sahip ilk telefon olarak piyasa sürdü. Son zamanlarda ise şirket, Extreme Edition'dan bahsetmeye...

Apple’ın Yeni Biyogüvenlik Sistemi Muhteşem!

Bugün erken saatlerde, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından bir Apple patenti yayınlandı. Bu patent, yeni Apple AirPods kulaklıkları için bir güvenlik sistemini...

Samsung Galaxy Smart Tag İle Tanışın!

Samsung'un Galaxy S21 serisini Ocak ayı ortasında piyasaya sürmesi bekleniyor. Serideki üç akıllı telefon, son birkaç gün içinde sertifikalar, kıyaslamalar ve benzeri şekillerde daha...