Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Meizu Pro 6s görüldü

Meizu Pro 6s görüldü

-

Şık ve sağlam performansları ile ünlü Çin üretici olan Meizu, yeni ve orta sınıf olan Pro 6s için sertifika aldı.

Çinli telefon üretici olan Meizu, şimdiye kadar oldukça şık tasarımlı, metal ve cam gibi oldukça kaliteli materyaller kullanarak telefonları piyasaya getirmiş ve büyük markalar ile bir yarış içerisine girmişti.

Son çıkan ve ülkemizde de yavaş bir şekilde kullanıcı sayısı artmakta olan Meizu Pro 6, 5,2 inç 1080p AMOLED ekrana ve 4 GB RAM’e sahip. Mediatek Helio X25 10 çekirdekli işlemciye de yer verildiğini belirtelim. Şimdi ise yeni Pro 6s ile ilgili bazı bilgiler Çin telekomünikasyon şirketlerinden alınmış olan sertifikalar ile belli oldu.

6smeuiz

Alınan bilgilere göre telefonun ekran boyutu ve çözünürlüğü değişmeyecek. İşlemci ise Mediatek‘in yeni ve orta seviye işlemcisi olan Helio P20 olarak değiştirilecek. Bu işlemci değişikliği daha önceki modele göre performans kayıpları yaşatacak gibi duuryor. Helio P20, X25’in sahip olmuş olduğu iki güçlü A72 çekirdeğine ve grafik işlemcisinin yarısına bile sahip değil.

 

meuzi-6s

Telefonun mCharge 3.0 özellikli olacağı ve 24W bir adaptörle şarj edileceği öğrenildi. Bu adaptörün ise  telefonun pilini oldukça hızlı dolduracağı düşünülüyor.

Telefon Meizu etkinliğinde yani Kasım ayında tanıtılacak.

Meizu Pro 6s Özellikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here