Meizu Pro 7’nin gündeme gelmesinin hemen ardından render çizimleri internet ortamında paylaşıldı.

Samsung’un büyük ilgi görmüş olan amiral gemi cihazı Galaxy Note 7, rakibi Meizu Pro 7‘nin render görüntüleri ortaya çıktı. Render görüntüleri kısa sürede binlerce kez görüntülenmeye ulaştı. Meizu hayranları Pro 7 için ne düşünecek beraber bakalım.

Paylaşılan fotoğrafa baktığımızda telefonun Note 7 gibi çift kavis ile geleceği görülüyor. Samsung’un geliştirmiş olduğu son işlemci Exynos 8890 işlemcisi ile geleceği söylenilen telefonun ekranı 2560 x 1440 piksel çözünürlüğü ile gelecek. Ayrıca 4GB RAM ve 32 GB depolama alanı olacağı iddialar arasında yer alıyor. Arka kamerası 12 megapiksel ve ön kamerası ise 5 megapiksel olması beklenilenler arasında yer alıyor.

meizu pro 7

Cihaza şöyle bir baktığımızda başlangıç seviyesinin hemen üstünde orta segmentte yer aldığını görüyoruz. Tabii bu şekilde gelirse. Fiyatı konusunda 1000 TL altında olacağıda söyleniliyor. Şuan için bir çıkış tarihi olmasa bile, Cihazın önümüzdeki ay tanıtılması bekleniliyor.

Meizu Pro 7 ardından bir cihazın daha geleceği söylenilirken gelecek olan cihazın Meizu Pro 7’ye göre daha yüksek özellikler ile geleceği ve üst segmentte yer alacağı söyleniliyor. Şuan için bir doğruluk payı olmadığını belirtelim. Ancak gelirse Note 7 cihazı ile kapışabilir.

pro 7

Cihaz daha önce söylediğimiz gibi kademeli bir şekilde satılacak her ülkede aynı anda satılmayacak. Kademeli olarak satılan cihaz ülkemize ne zaman geleceği şuan bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here