Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Melih Gökçek: 14 Ağustos’ta HAARP ile Deprem Olabilir

Melih Gökçek: 14 Ağustos’ta HAARP ile Deprem Olabilir

-

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün Amerika Birleşik Devleti yapımı yapay deprem silahı olan H.A.A.R.P’ı kullanarak Türkiye üzerinde bir deprem yaratabileceğini açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, FETÖ’nün büyük bir plan üzerinde çalışmalar yaptığını ve teknolojiden faydalanarak 14 Ağustos’ta Türkiye üzerinde bir deprem oluşturabileceğini söyledi. Ayrıca Gökçek, 17 ağustos depremi ile ilgili son zamanlarda gündeme gelen konular içinde bir açıklama yaparak, ABD ve İsrail’in bölgede bulunana fay hatta üzerinde bazı deneyler yapmaları sonucu olduğunu iddialarını gündeme getirdi. Bu senaryonun aynısı 14 Ağustos’ta tekrar meydana gelebileceğini söyleyen Gökçek, ayrıca Gölcük depreminde görülen ateş topunun videosundan bahsederek  “Vatandaşlar ‘Melih Gökçek komplo teorisi üretiyor’ demesin. Ben böyle olacak demiyorum. FETÖ’cülerin iddiası bu. ‘Amerikalılar böyle bir söz verdi ve AK Parti’nin kuruluş gününde bunu yapacaklar’ diyorlar. Ben olacağını düşünmüyorum üstüne basa basa” şeklinde konuştu.

Bu akşam haberlerinde tüm kanalların H.A.A.R.P’tan bahsedeceğini düşünüyoruz. 14 Ağustos’ta Van depremi benzeri bir olay meydana gelirse bir çok ölüm ve yaralanma söz konusu.

maxresdefault

Daha önce yaşanan van depreminin de deprem olmadığını araştırmalar sonucu doğal bir deprem olmadığı iddia edilmişti. Van depreminin aslında bir Van saldırısı olduğu iddiaları gün geçtikçe daha fazla konuşuluyor. Aynı durum bu sefer 14 ağustos günü yaşanabilir. Bu konuda eminiz ki daha fazla açıklamalar gelecektir. Melih Gökçek dışında bu akşam bir çok kişinin daha konuşma yapması bekleniliyor.

14-agustosta-gorusuruz-demisti-cakma-fuat-avni-yakalandi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here