Facebook Messenger artık farklı platformda hizmet verecek

Sosyal medya siteleri arasında en fazla kullanıcıya sahip olan ve en aktif biçimde uygulamaları güncelleyen Facebook’tan yeni bir girişim haberi geldi. Facebook’un bünyesinde yer alarak aktif kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan Messenger uygulaması; farklı bir platforma taşınıyor. Böylelikle arkadaşlarınızla konuşmak için sosyal medya sitelerine giriş yapmanız gerekmiyor.

messenger.com Artık Bağımsız

Facebook Messenger
Facebook Messenger artık farklı bir platformda hizmet verecek

Uzun zamandan beridir gündemdeki yerini koruyan ve Facebook çalışanlarının yoğunlaştığı Messenger uygulaması artık bağımsız bir halde web aleminde yer alacak. İnternet ortamında hizmet verecek olan Messenger uygulaması sayesinde arkadaşlarınızla farklı bir platformda iletişim kurabilecek ve irtibat durumunuzu daha da aktif bir biçimde yer edinmesini sağlayabileceksiniz. Facebook Messenger uygulamasının yer aldığı platforma erişim henüz sınırlı olarak nitelendirilirken; sadece Mac kullanıcılarının aktif kullanım seçeneği sunması durumu ile ortaya çıkıyor.

Sadece mesajlaşma anlamında fayda sağlayacak olan Facebook Messenger uygulaması, aktif sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekecek bir platform olarak gündemde yer alacak ve kullanıcılar tarafından aktif olarak yer almaya başlayacak. İlerleyen zamanlarda tüm cihazların da erişmesi beklenen bu uygulama sayesinde, Facebook profilinize giriş yapmadan bu imkanı değerlendirmeye alabileceksiniz. Zaman tünelinize giriş yapmadan mesajlaşma içerisinde olacağınız her ne kadar göze hoş gelse de bazı kullanıcıların ilgisini de çekmeyebilir. İlerleyen günlerde daha aktif bir biçimde Facebook Messenger uygulamasını kullanmaya başladığınızda bu durum açığa çıkacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here