Ana Sayfa Oyun Metro Exodus için Beklenen İndirim Haberi

Metro Exodus için Beklenen İndirim Haberi

Metro Exodus için indirim haberleri yayınlandı. Metro Exodus ne oranda indirime girdi? Yeni fiyatlar nasıl?

-

Oyun dünyasında kalıcı bir yeri olan Metro serisi, geçtiğimiz aylarda Metro Exodus oyunuyla güncellenmişti. Başarılı yapım, hem aksiyon yapısı hem de grafikleriyle serinin ilk oyunlarını aratmadı. Merakla beklenen yapımın yayınlanmasının ardından, özellikle Twitch yayınlarında yapımın yer almaya başladığını gördük.

İddialı oyun için tek sorun ise rekor seviyeye çıkan fiyatlar olmuştu. PC sürümü için yapılan kampanyalar ve biraz daya uygun bir fiyat aralığı sunulması, oyuncuları memnun etmiş olsa da konsol sahipleri için fiyatların oldukça yüksek olduğunu söylemek gerekiyor. İşte paylaşılan son bilgiler Metro Exodus konsol oyunu için de sevindirici gelişmeler yaşandığını ortaya koydu.

Metro Exodus İndirime Girdi

Şimdilik sadece PS4 oyun konsolları için geçerli olan açıklamaya göre Metro Exodus oyunu indirme girdi. Oyunun indirimli fiyatıyla beraber, satış rakamlarının artması bekleniyor. Konsollar için yapılan açıklama sonrasında oyunun satış fiyatının 149,50 TL gibi bir rakama düştüğünü de belirtelim.

Ayrıca Bakınız: Metro Exodus İpuçları ve Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Konsollar için sunulan yapımın 250 TL’ye kadar çıkan fiyatlarını görmüştük. Kaldı ki bu indirimden önce PC sürümü için de bir indirim yapılması istenmiş ve Epic Games üzerinden indirim uygulanmıştı.

Şimdi de konsollarda indirim yapılması beklenen bir durumdu. Biraz daha mantıklı bir fiyata düşürülen oyunun, diğer versiyonları için de indirim haberleri verildi.

Metro Exodus

Metro Exodus Gold sürüm için de yapılan açıklamayla beraber fiyatların 214,50 TL gibi bir rakama düşürüldüğü duyuruldu. İndirimlerin çok uzun sürmeyeceği haberini de vermek gerekiyor. Konsollar için geçerli olacak olan tüm bu indirimler için belirlenen süre sadece 1 hafta olarak açıklandı.

1 haftanın sonrasında yeniden indirimsiz fiyatla satışlar devam edecek. Eğer oyunu bu fiyatlara almak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanız da yarar var.