Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Mi Sel Dedektörü ve Mi Kids Smartwatch 4C Bluetooth sertifikası Aldı!

Mi Sel Dedektörü ve Mi Kids Smartwatch 4C Bluetooth sertifikası Aldı!

0

İki yeni Xiaomi ürünü Bluetooth sertifikası aldı. İki ürün Mi Taşkın Dedektörü ve Mi Kids Smartwatch 4C.

Mi Taşkın Dedektörü

Mi Taşkın Dedektörü birkaç gün önce sertifikalandırıldı. Adından anlaşıldığı üzere dairenize su basabilecek bir su sızıntısı olduğunda sizi uyarabilecek şekilde gelişritilmiş bir sensör.

Xiaomi aslında 2017 yılında Aqara Su Kaçak Sensörü (Aqara Sel Sensörü) adı verilen benzer bir ürünü piyasaya sürmüştü. Sensör banyonuzdaki zemine veya mutfak lavabonuzun altına veya su sızıntısı ihtimali olan herhangi bir yere yerleştirilebiliyor. Arkadaki iki sensör bir sızıntı tespit edildiğinde alarm veriyor ve cihazınızda sizi uyarıyor.

Mi Flood Detector’un Bluetooth sertifikası ile Xiaomi’nin Çin dışında da satılabilecek sensörün yükseltilmiş bir sürümünü başlatmayı planladığını varsayıyoruz.

Aqara Su Kaçak sensörü 15 dolan altında etiket fiyatına sahipti, bu yüzden bu sensörün fiyatı da henüz kesin olmamakla birlikte uygun olabilir.

Mi Kids Smartwatch 4C

Xiaomi yetişkinler için akıllı saatler yapmaya başlamadan önce, Mi Bunny Kids akıllı saatini geliştirmişti. Nisan ayında, Çin’de Mi Bunny Watch 4’ü piyasaya sürdü.

Xiaomi henüz çocuklarının Çin dışındaki akıllı saatlerini duyurmadı, ancak bir Bluetooth SIG sertifikası yakında Çin’de piyasaya sürülecek yeni bir model olabileceğini ortaya koydu.

Mi Kids Smartwatch Kids 4C olarak listelenen akıllı saat, Ağustos 2019’da açıklanan Mi Bunny Kids Smartwatch 3C’nin halefi. Saatin model numarası MTSB111XUN ve Bluetooth 4.2 ile bağlanacaktır.

Bu iki ürünün piyasaya çıkış tarihi net değil.Şirketin duyurularına kulak vermemiz gerek.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version