Ana SayfaTeknoloji HaberleriMiami'de Gökyüzünde Garip Bir Cisim Göründü

Miami’de Gökyüzünde Garip Bir Cisim Göründü

-

Yıllardır gelen uzaylılar varmı? yok mu? sorusu dün Miami semalarında tekrar akıllarda bulundu ve bu sefer çekilen video o kadar sağlamdı ki bu cismin ne olduğunu şuanda tüm uzay araştırma merkezleri inceliyor. Görüntüdeki cisim ne ufo’ya benziyo ne’de bir uçağa peki nedir? işte detaylar

Bildiğiniz gibi uzaylılar hakkınad sürekli olarak sorular sorulmaya devam ediliyor. Yeni çekilen resimler, videolar sürekli olarak gündem maddesi şeklinde haberlere düşüyor ancak uzay araştırma merkezleri özellikle NASA sürekli olarak açıklamaları ile görüntülerdeki cismin uzaylılar olmadığını açıklayarak uzaylıların varlığını kabul etmiyor. Ancak dün Miami semalarında ki bu garip cismin ne olduğu hala anlaşılmış değil ve NASA’da bu sefer sessiz kaldı. Çünkü görüntüde hiçbir şop yok oynama yok ancak hiçbirşeye benzemeyen bu garip cismin ne olduğu bilinmiyor.

Marsta hayat varmı? uzaylılar dünyaya geliyormu? uzaylılar nerede yaşıyor? uzaylı resimleri? ufo görüntüleri bunların hepsini bir kenara bırakın arkadaşlar. Çünkü dünkü çekilen orjinal video’yu sizlerede sayfamızdan paylaşıyoruz lütfen izleyin ancak bu cismin ne olduğunu hepimiz merak ediyoruz Ufo desek hiç benzemiyor çünkü ufo’lar daha önceki videolara baktığımızda hızlı uçan dairesel şeklinde olan ve çabucak gözden kaybolan cisimlerdir. Fakat bu cisim hem ağır hareket ediyor hemde etrafa yayılan bir ışık saçıyor tabi ki cismin yavaş olduğunu söyledik ancak gerçek manasında değil. Çünkü cisim dünyaya ne kadar uzaklıkta bunu bilmiyoruz cisim dünyaya ne kadar uzaktaysa o kadar hızlı gidiyor ki bize yavaş gibi görünüyor.

Görüntülerini izleyeceğiniz cisim hakkınad hiçbir uzman ve NASA gibi uzay araştırmaları yapan firmalardan hiçbir açıklama gelmedi ve hepsi sessizliğini koruyor. Bizlerde hiçbirşeye benzetemedik ancak uzaylıların bize bir çağrı yaptığını veya bizlere birşeyleri göstermeye çalıştığınıda anlayanlar var. Tabi yorum size kalmış işte video ile sizleri baş başa bırakalım.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here