Ana Sayfa Oyun Microsoft E3 2019 Planlarını Açıkladı

Microsoft E3 2019 Planlarını Açıkladı

-

Oyun dünyasının en çok merak edilen fuarlarından biri olan E3 2019 fuarı için geri sayım başladı. Fuar kapsamında birçok yeni oyunu görmek ve merakla beklenen ünlü yapımlarla karşılaşmak mümkün olacak. Fuarın en çok merak edilen firmalarından birisi de Microsoft olacak.

Oyuncular için çok özel sürprizler hazırladığı bilinen markanın, sadece yeni oyunlarla değil, başka sürprizlerle de gündeme geldiğini görmek mümkün olacak. En çok beklenen ise yeni nesil oyun konsollarının nasıl özelliklere sahip olacağı.

Microsoft E3 2019 Kapsamında Konsollarını Tanıtacak

Firma tarafından gelen bilgilere bakacak olursak, fuar kapsamında ilk olarak yeni nesil Xbox oyun konsollarının tanıtımı gerçekleştirilecek. Yeni nesil oyun konsollarının tanıtımıyla beraber Sony için yeni bir rakip ortaya çıkmış olacak.

Ayrıca Bakınız: PUBG Mobile Güncellemesi Karşınızda!

Konsolların çok daha iddialı olmasını bekliyoruz ancak şu an için tüm özelliklerinin neler olduğu konusunda bir bilgimiz bulunmuyor. Bunun dışında Microsoft E3 2019 kapsamında birçok yeni oyun için de tanıtım yapacak.

Firmanın tam olarak 14 yeni oyunu tanıtacağı ve bu oyunlar içerisinde yeni Halo yapımının da yer alacağı belirtiliyor.

Microsoft E3 2019

Bunun dışında hangi oyunları göreceğimiz biraz sürpriz gibi. Öyle ki kesin olarak diğer oyunlar hakkında bilgiler paylaşılmış değil. Sadece yeni nesil oyun konsollarıyla beraber iddialı oyun serilerinin de geleceğini biliyoruz. Tabii ki yeni Halo, Gear 5 gibi efsane yapımlarında öne çıktığını görmek mümkün olacak.

En azından bu yapımların hem grafik hem de dinamikler açısından ne kadar iddialı oyunlar olacağını biliyoruz. Tabii ki bu oyunları bir de yeni nesil Xbox oyun konsollarında görmek gerekiyor. Yeni nesil oyun konsollarında genel performansın daha yüksek olması bekleniyor. Tüm bunların ortaya çıkacağı fuar için tarihin 9 Haziran olduğunu da hatırlatalım.