Ana SayfaTeknoloji HaberleriMicrosoft, eski kullanılmayan bilgisayara 200$, MacBook'a 300$ veriyor

Microsoft, eski kullanılmayan bilgisayara 200$, MacBook’a 300$ veriyor

-

eskiyi getir yeniyi götür

Micrsoft yeni bilgisayarlarını tanıtmasının ardından insanları teşvik niteliğinde kampanya başlattı ve Microsoft, eski kullanılmayan bilgisayara 200$, rakip firma MacBook getirene 300$ kampanyası başlattı.
Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan Surface Book serisinin ardından fiyatı yüksek bulan kişileride teşvik amaçlı başlatılan kampanya’da eski bilgisayarlar ve Apple Macbook getirenlere 200-300 $ indirim verilecekken eğer bilgisayarınız çok eski ve Windows 10 için uygun bir bilgisayar değilse bu indirimler 30 dolara kadar düşebilecek yani değiştirmek istediğiniz bilgisayarların özellikleri indirim fiyatının belirlenmesinde büyük bir rol oynayacak.

microsoft_200 dolar kampanyası

Kabul edilen bilgisayar şartları ise şu şekilde, başlat denildiğinde kurulu olan sistem çalışabilecek, donanım parçaları eksik olarak bilgisayar üzerinde yer alacak, şarj cihazı ve pili bulunacak. Kabul edilmeyenler, büyük darbe almış, kırık parçaları bunan, ekranlarında çatlaklar yer alan, herhangi bir işletim sistemini çalıştırmayan bilgisayarlar kabul edilmeyecektir. Çizikler olması herhangi bir sorun oluşturmayacaktır.

Kampanyada dikkat çeken nokta ise MacBook fiyatlarının tavan fiyatı 300 dolar olarak sunulması, geçtiğimiz günlerde Microsoft logosuyla dalga geçen Apple’a cevap atılmış bir adım olarak algılandı. Bilgisayar sektöründe güçlü rakibi bulunmazken Macbook’ların popülerliğinin artması gözden kaçmamış olmalı ki kaybettikleri kullanıcıları yeniden Microsoft’a döndürmeye çalışıyorlar özellikle grafik çalışmaları yapan kişilerin Mac kullanması ve o alanda gelişmelerini engellemek için SurFace Book’a özel çizim kalemi ve en hızlı rendar özellikleri eklenmişti birde eski macbook’lara 300$ verilmesi Apple zor durumda bırakacaktır. Kampanya 20 ekim tarihinde başlayıp 28 Ekim tarihine kadar geçerli olacaktır.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here